Jak grać nadmuchiwane Zorb Ball Body Bumper Ball

inflatable zorb ball

Zastanawiam się, czy kiedykolwiek grałeś w grę o nazwie zorb piłkę? To jest bardzo ekscytujące i ciekawe, wiele osób lubi grać.

Kula Zorb, nadmuchiwana czajka, kształt jest przezroczystą kulą. Kula składa się z wewnętrznych i zewnętrznych części, z warstwą powietrza w środku, która działa jako amortyzator. Gracz wchodzi w kulę, a środkowa warstwa odgrywa rolę ochronną. Ta nadmuchiwana kula jest lekka, z wiązaniami i uchwytami wewnątrz, aby pomóc graczom naprawić swoje ciała.

Gry z piłką Zorb są zazwyczaj rozgrywane na trawie, tocząc się z wysokiego stoku. Ta aktywność na świeżym powietrzu powstała w Nowej Zelandii w 1990 roku i jest popularna ze względu na prostą obsługę i ekscytującą zabawę.

Druga rozgrywka polega na tym, że po wejściu na kulę wiele osób zderza się ze sobą na płaskim gruncie. Tak więc jest to również tzw.nadmuchiwana kula zderzaka nadwozia. Trzecia rozgrywka polega na tym, że może być również używana na wodzie jako piłka do chodzenia po wodzie.

W Zwięzłym Oxford English Dictionary, zorb ball jest zdefiniowany jako "sport, który naprawia uczestnika w dużym i przezroczystym balonie wewnętrznym, a następnie toczy się po ziemi lub wzgórzach". Działalność ta jest również powszechnie znany jako "hill -rolling ",, jazda na świecie ".

Każdy sport jest niebezpieczny i istnieją pewne zagrożenia dla bezpieczeństwa, a piłka zorb nie jest wyjątkiem. W przeszłości odnotowano dwie poważne ofiary. Raz w Czechach w 2009 roku, nauczyciel zmarł, a uczeń został poważnie ranny podczas gry. Innym razem był w Rosji w 2013 roku, mężczyzna zmarł, a mężczyzna został poważnie ranny.

Chociaż amortyzująca konstrukcja piłki może zapobiec poważnym urazom, jeśli piłka zostanie potrącona lub potknięta podczas użytkowania, gracz zostanie lekko ranny. Dlatego gracze powinni używać piłki zorb w profesjonalnych miejscach. W przypadku korzystania znadmuchiwana kula zorb, gracze muszą ściśle przestrzegać właściwej metody podejmowania środków ochronnych. Szczególnie dla dzieci, powinny unikać skomplikowanych miejsc i korzystać z nich pod kierunkiem i nadzorem specjalistów w całym procesie. Ponadto bardzo ważne jest, aby wybrać dobrą jakość piłki zorb.