Jak sprawić, by impreza była bardziej ekscytująca dzięki nadmuchiwanemu namiotowi Igloo Dome

Jeśli uczestniczyłeś w weselu, musiałeś zobaczyć niektóre typowe sceny, takie jak kościoły, hotele, ogródki ogrodowe, plaże itp. Czy istnieje miejsce ślubu, w którym czujesz się wyjątkowo i niezapomniany? Jeśli nie, wykonaj dzisiaj nasze kroki na wyjątkowy ślub.

inflatable igloo dome tent

Panna Eliza i Pan Smith są bardzo godną pozazdroszczenia parą w Camon Town. Ludzie często opowiadają o swojej romantycznej historii. Poznali się w Arktyce trzy lata temu. Pobrali się dziś trzy lata później. Smith powiedział swoim przyjaciołom, że zakochał się w Elizy od pierwszego wejrzenia, kiedy Eliza wyszła z igloo. W tym momencie Eliza wyglądała jak piękna i szlachetna księżniczka.

inflatable dome tent for party event

Eliza powiedziała z humorem, że podziękowała igloo za umożliwienie jej spotkania się ze swoim kochankiem. Smith również z radością powiedział, że bardzo podziękował igloo i przyniósł mu piękną księżniczkę Elizę. Ich miejscem ślubu jest gigantyczny nadmuchiwany namiot w kształcie igloo, upamiętniający piękną miłość między nimi.

Wewnątrz tego ogromnego nadmuchiwanego namiotu kopułowego igloo znajdują się stoły i krzesła używane przez gości, a także fantastycznie urządzony stół główny. Każdy kąt jest pięknie ozdobiony kwiatami i balonami. W świetle nocy i spotkania przyjaciół Eliza i Smith obiecali towarzyszyć im w życiu.