Jak wybrać lepsze nadmuchiwane zjeżdżalnia wspinaczkowa

Czy wiesz, jak długo jest najdłuższa zjeżdżalnia w świecie?

Kiedy pogoda jest gorąca, ludzie zawsze martwią się o to, czy wyjść do gry, ponieważ martwią się, że słońce jest zbyt silne. W tej chwili park wodny jest naszym najlepszym wyborem. Park wodny ma wiele ciekawych i zabawnych projektów, z których najbardziej popularna jest zjeżdżalnia wodna. Im dłuższa zjeżdżalnia, tym więcej turystów to spodoba.

inflatable water slide

Najdłuższa zjeżdżalnia na świecie znajduje się w Action Park w Vernon Valley, New Jersey, USA. Jest to bardzo stary park wodny zbudowany w 1978 roku. Zjeżdżalnia w parku ma 602 metry długości i składa się z 20 małych zjeżdżalni wodnych i została poświadczona przez Księgę Rekordów Guinnessa.

Różni się od zwykłych zjeżdżalni wodnych, najdłuższa zjeżdżalnia na świecie jest zbudowana na pofałdowanych zboczach. Zjeżdżalnia jest bardziej ekscytująca ze względu na dużą różnicę wysokości na zboczu wzgórza. Przesuwa się szybko i może przesuwać pełną odległość w 1 minutę. Ponadto ta zjeżdżalnia jest nadmuchiwana i wykonana z materiału PCV. W celu zapewnienia bezpieczeństwa turystom, ten użyty materiał może zapobiec turystom przed otarciem podczas procesu przesuwnego.

inflatable climbing slide

Jeśli pozwalają na to warunki, możemy mieć własne małe zjeżdżalnie, dzięki czemu możemy przesuwać zjeżdżalnie w dowolnym miejscu i czasie.Dmuchane zjeżdżalnie wodneskładają się głównie z trzech części: powierzchni wspinaczkowej, zjeżdżalni i basenu. Jest to bardzo zabawne, szczególnie nadaje się dla dorosłych i dzieci do zabawy razem i spędzić szczęśliwy czas rodziny.

Tthenadmuchiwana zjeżdżalnia wspinaczkowamogą być budowane wewnątrz lub na zewnątrz. Tylko dmuchawa jest wymagana do nadmuchiwania i opróżniania zjeżdżalni wodnej. Nadmuchiwana konstrukcja jest bardzo wygodna do przenoszenia i przechowywania. Jeśli są stosowane prawidłowo, nadmuchiwane zjeżdżalnie mogą trwać kilka lat.