Jak ciekawe są pływające nadmuchiwane parki wodne

Czy lubisz zabawę znadmuchiwany park wodny? Czy chcesz bawić się w parku wodnym jak dziecko? Nadmuchiwany park wodny nie jest wyłączny dla dzieci, dorośli mogą również wziąć udział. Poniżej pozwól' s rzucić okiem na 7 imponujące duże nadmuchiwane parki wodne na świecie!

inflatable water park

Whoz Zone w Whihala Beach znajduje się na Whihala Beach nad jeziorem Michigan, zaledwie 30 minut od Chicago. Ma ponad 60 nadmuchiwany sprzęt rozrywkowy, w tym nadmuchiwaną trampolinę i dmuchaną zjeżdżalnię. Wake Island Water Park znajduje się w Pleasant Grove w Kalifornii i jest największym parkiem wodnym na Zachodnim Wybrzeżu.

ACE Adventure Resort znajduje się w Oak Hill w Zachodniej Wirginii, znanej jako Wonderland Water Park. Tutaj możemy doświadczyć zjeżdżalni i ziplines wzniesionych na górze. Ma także nadmuchiwaną górę o wysokości 25 stóp i popularną poduszkę do skoków. Park wodny Splash Island znajduje się przy słynnej plaży Reduit w Saint Lucia. Jest to pierwszy otwarty pływający park sportów wodnych na Karaibach. Trampolina, piłka wodna i tor przeszkód pływających są bardzo popularne wśród turystów.

Ośrodek TradeWinds Island Grand Resort znajduje się w Pitt Beach na Florydzie. Posiada trójwarstwową dmuchaną nartę wodną High Tide Slide. Baysports to największy pływający park wodny w Irlandii i miejsce narodzin największej zjeżdżalni w Europie. Przyciąga dużą liczbę entuzjastów nurkowania, a pobliski plac zabaw dla dzieci' jest również bardzo popularny wśród dzieci. Aqua Fun Dubai to największy na świecie nadmuchiwany park wodny' Ma ponad 70 nadmuchiwane urządzenia wzdłuż plaży Jumeirah, takie jak dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny i przeszkody.

inflatable bounce house

Czy powyższe 7 ekscytujące i zabawne parki wodne są dla Ciebie bardzo atrakcyjne? Nie martw się, istnieje kolejna tak zwana The Big Bounce America, największa na świecienadmuchiwany park rozrywki, który pobił rekord Guinnessa w kategorii „Największy dom na świecie”. Jest to specjalnie zaprojektowane dla dorosłych, zapewniając osobne zajęcia rodzinne i zajęcia dla dorosłych, każdy w wieku powyżej 16 może wziąć udział.

Miłość do zabawy to ludzka natura. Po pracy i nauce możemy czerpać szczęście i odpoczywać od zabawy. Dlatego park nie jest wyłączny dla dzieci, a dorośli mają również wiele ekscytujących i zabawnych nadmuchiwanych parków!