Jak dobra pamięć użytkowania nadmuchiwanego namiotu

Kiedy byłem młody, moja rodzina była bardzo biedna. Więc mój starszy brat musiał wyjść na zewnątrz i pracować jako praca. Od wielu lat mój starszy brat ma więcej doświadczenia społecznego. Ponieważ czas pracy jest długi, nie chciał pracować jako robotnik, dlatego zaczął otwierać własny biznes w sprzedaży zabawek dla dzieci.

 

Najpierw otworzył sklep ze stolikami i powoli się poprawił. Dopóki wracałem do domu ze szkoły, mogłem pomagać mojemu starszemu bratu od czasu do czasu sprzedawać różnego rodzaju zabawki.

 

Pamiętam, że trzy miesiące przed otwarciem działalności jest bardzo nudne, mimo że nie może w ogóle zarobić dużo pieniędzy, ponieważ zakupy to głównie małe zabawki. Czasami kilku rodziców kupowało zabawki dla swoich braci, a potem szybko wychodziło.

 

Później mój starszy brat usłyszał, że nadmuchiwany namiot może przyciągać wiele dzieci, a wiele lokalnych firm jest bardzo dobrych. W związku z tym mój starszy brat wydał piękny nadmuchiwany namiot i chciał spróbować.

 

Rzeczywiście, ten Nadmuchiwany Marquee jest naprawdę dobry. Kiedy zakupiono Nadmuchiwaną Marquee, zobaczyłem, że styl wygląda ładnie. Są lepsze niż jakikolwiek sprzęt rozrywkowy, który w innych miejscach. Co najważniejsze, wiele dzieci uwielbia palić je codziennie, więc niektórzy odbiorcy są obsługiwani przez nasz sklep "Nadmuchiwany namiot".

 

Inflatable Marquee  

W dzisiejszych czasach, dopóki niektóre dzieci przychodzą do naszego sklepu, muszą poprosić matkę lub ojca, aby kupił kilku chłopców, a potem grali w nadmuchiwanym namiocie kilka razy i mogą nam płacić opłatę za rozrywkę w zależności od czasu.

 

Odtąd interes mojego starszego brata jest bardzo gorący, a on zarabia ogromne zyski. Jeśli ktoś zapyta go o sekret, uśmiechnął się do innych ludzi, a potem powiedział: "W gruncie rzeczy nie mam żadnego sekretu, tylko nadmuchiwany namiot daje mi pomoc, może przynieść trochę zabawy ludziom i ich dzieciom. , więc nadmuchiwany namiot może zarobić dużo pieniędzy. "Myślę, że opinia mojego starszego brata ma rację.

 

Jednym słowem, jeśli jesteś właścicielem sklepu z zabawkami, Inflatable Marquee będzie twoim najlepszym asystentem, może pomóc Twojej firmie. Ponieważ ten nadmuchiwany namiot jest wyjątkowy i nadaje się do zabawy dla wszystkich dzieci, więc jest przydatny. W dzisiejszych czasach musimy znaleźć sposób, by zaspokoić nasze małe dzieci, aby pozwolić im cieszyć się życiem.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową pod adresem http://www.yolloy.net/Outdoor-Inflatable-Tents/ . Będzie to więcej możliwości odniesienia.