Jak wspaniałe doświadczenie z nadmuchiwaną zjeżdżalnią

Kiedy byłem małym dzieckiem, często bawiłem się z moimi dobrymi przyjaciółmi. Mam wiele wspaniałych wspomnień moich przyjaciół i grałem razem. Najbardziej imponujące jest to, że ślizgałem się na dmuchanej zjeżdżalni z przyjaciółmi.


To było gorące letnie wakacje. Pogoda była tak gorąca, że członkowie mojej rodziny chodzili codziennie pływać. Byłem wtedy bardzo młody. Nie mogłem pływać sam. Aby się uspokoić, moi rodzice postanowili kupić dla mnie dmuchaną zjeżdżalnię. To było jak na zdjęciu.Byłem tak podekscytowany, gdy zobaczyłem zjeżdżalnię w tym czasie, ponieważ była to dla mnie niesamowita wielka zabawka podczas letnich wakacji. To mogło pozwolić mi i moim znajomym grać razem.

Słońce było tak silne w te letnie wakacje, że mogło poparzyć skórę człowieka. Aby uczynić dla mnie chłodniejsze otoczenie, moi rodzice umieścili nadmuchiwany w moim domu, ponieważ łatwo było go założyć i złożyć. Kiedy chciałem zsunąć się z przyjaciółmi, moi rodzice połączyli zjeżdżalnię z dmuchawą i pozwolili jej wybuchnąć. Po kilku minutach ustawiono moją dużą zabawkę. A kiedy skończyliśmy grę, mój ojciec zawsze spuszczał powietrze z wody, wysuwając się przez zamki błyskawiczne na slajdzie. Przenośność nadmuchiwanej zjeżdżalni sprawiła, że stała się bardziej atrakcyjna.

Kroki zjeżdżalni były dla nas bardzo wygodne, aby wspiąć się na szczyt zjeżdżalni. Często wspinaliśmy się po schodach, kiedy ześlizgujemy się ze zjeżdżalni. Czasami męczymy się i chcieliśmy odpocząć. Usiedliśmy więc na szczycie slajdu i rozmawialiśmy. Zawsze rozmawialiśmy o naszych ciekawych doświadczeniach z naszej podróży lub w naszej szkole wydarzyło się coś interesującego. Najbardziej interesującą rzeczą, jaką zrobiliśmy podczas tego letniego urlopu, byli moi przyjaciele i ja zasnęliśmy na szczycie nadmuchiwanej zjeżdżalni, ponieważ byliśmy zbyt zmęczeni.

Jednym słowem, nadmuchiwana zjeżdżalnia dała mi i moim znajomym wiele niezapomnianych wspomnień. Wszyscy to lubiliśmy. To był raj dla mnie i moich przyjaciół! I będzie to raj dla innych dzieci!