Gorąca sprzedaż dmuchana zjeżdżalnia z basenem

Nadmuchiwana zjeżdżalnia z basenem to nowy rodzaj dmuchanych zjeżdżalni. Jego struktura różni się od innej zjeżdżalni wodnej lub nadmuchiwanej zjeżdżalni wodnej, ponieważ ma z nią basen. Ze względu na basen, ten rodzaj zjeżdżalni jest popularny wśród małych dzieci i parków rozrywki wodnej i wielu rodzin i przedszkoli i tak dalej.

 

Gorąca sprzedaż dmuchana zjeżdżalnia z basenem

Jak widać na zdjęciu, nadmuchiwana zjeżdżalnia składa się z pięciu głównych części, zjeżdżalni, schodów, drzwi, dachu i basenu. I każda część ma swoją własną funkcję. Wszystkie te funkcje tworzą idealną pneumatyczną zjeżdżalnię. Jeśli chodzi o zjeżdżalnię, dzieci mogą się po niej ślizgać bez niebezpieczeństwa, a dzieci mogą przy pomocy schodów przymocować do szczytu. Dach znajduje się na górze slajdu, gdy jest dużo słońca, dzieci mogą mieć pod nim piersi. Drzwi poniżej dachu to inne wejście dla dzieci, aby dostać się na szczyt slajdu. Najważniejszym z nich jest basen. Basen może być wypełniony wodą i być ziemistym basenem. Kiedy dzieci zjeżdżają ze zjeżdżalni, dostaną się do wody. W tym czasie dzieci mogą bawić się wodą lub przesuwać ponownie, jeśli chcą. Również woda może zapewnić zimną temperaturę dla dzieci w upalne lato.

Nadmuchiwana zjeżdżalnia z basenem wykonana jest z 0,55 mm PVC, który jest obecnie najbardziej zaawansowanym materiałem w Chinach. Dzięki temu rodzajowi materiału jest miękka, gładka i wymijająca, więc dzieci nie zranią się, gdy wpadną na zjeżdżalnię, przeciwnie, katastrofa sprawi, że poczują się bardziej podekscytowani.

Czasami inny rodzaj nadmuchiwanej zjeżdżalni jest tak mały, że nie może przesuwać kilku osób. Niektóre małe dzieci nie mogą same się ślizgać, a ich rodzice muszą się ślizgać, a nadmuchiwana zjeżdżalnia z basenem jest wystarczająco duża, aby rodzice mogli się ślizgać ze swoimi dziećmi. Podobnie jak w przypadku innych nadmuchiwanych produktów, ten rodzaj nadmuchiwanej zjeżdżalni wodnej można łatwo złożyć i ustawić, a także jest lekki, dzięki czemu można go łatwo transportować.

W odróżnieniu od plastikowego zjeżdżalni wodnej, nadmuchiwany może unosić się na wodzie i łatwo przemieszczać w dowolne miejsce. Możesz to zrobić wszędzie, gdzie chcesz.