Czy kiedykolwiek widziałeś najdłuższą dmuchaną zjeżdżalnię na świecie

W 2015 roku Guinness potwierdził, że dmuchana zjeżdżalnia z Nowej Zelandii do New Jersey była najdłuższą zjeżdżalnią na świecie. Ta dmuchana zjeżdżalnia znajduje się w Action Park w Vernon, NJ, na wysokości 2000 stóp. Założyciel Live More Awesome, Jim Hunt, nie miał doświadczenia w jeździe na nartach wodnych przed zaplanowaniem najdłuższego zjeżdżalni na świecie.

inflatable water slide

Dmuchana zjeżdżalnia wodna składa się z 20 600-funtowych sekcji o długości 100 stóp. Napompowane przez dwa generatory i 15 dmuchaw. Zużywa 1000 galonów wody na godzinę z systemu naśnieżania Mountain Creek Resort.

Bill Benneyan, prezes Mountain Creek / Action Park, powiedział: Wydaje mi się, że słyszę tę dmuchaną zjeżdżalnię krzyczącą „Action Park”. Może jesteśmy do tego odpowiednim miejscem. Jak możesz sobie wyobrazić, zjeżdżanie po najdłuższym zjeździe na świecie jest bardzo ekscytujące i szalone.

inflatable water slide

Nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna to nadmuchiwany produkt, który może przynieść radość i emocje tym, którzy z niej korzystają. Zasadniczo nadmuchiwane zjeżdżalnie wodne są używane na placach zabaw dla dorosłych i dzieci. Ponadto slajdy mają wiele kształtów, takich jak Sea World, Disneyland, Forest Park i tak dalej. Ludzi często przyciąga ten dziwnie duży sprzęt.