Świetny zabawny dmuchany byk

Produkujemy NAJLEPSZY byk mechaniczny! Nie musisz być profesjonalistą z rodeo, aby jeździć na naszym mechanicznym byku. Mechaniczna jazda bykiem zaczyna się powoli, a potem staje się szybsza, więc przygotuj się na przejażdżkę swojego życia. Ze względów bezpieczeństwa zawsze zapewniamy przeszkolonego pracownika obsługi mechanicznego byka.

O naszym luksusowym byku mechanicznym, nasz korpus byka ma unikalną miękką głowicę bezpieczeństwa z pianki sofolex. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc luksusowy automat Bull Bull jest wyposażony w automatyczny czujnik zatrzymania. Gdy tylko jeździec upada, byk zatrzymuje się natychmiast. Tym, co odróżnia tę wypożyczalnię Mechanical Bull od reszty, jest poziom motywacji. Istnieje sześć zaprogramowanych automatycznych poziomów konkurencji, które są połączone z dwoma zegarami LED. Timer LED doskonale nadaje się do zawodów jeździeckich. Możesz zrobić prywatny użytek lub wynająć firmę w swoim lokalnym, nasz mechaniczny byk może być wewnątrz lub na zewnątrz.

Każdy z naszych mechanicznych byków jest gwarantowany jako najbezpieczniejszy i najwyższej jakości sprzęt, ponieważ oferujemy wysokiej jakości mechaniczne byki.

Jesteśmy dumni mogąc zaoferować jeden z NAJLEPSZYCH byków mechanicznych. Mechaniczne byki są łatwe w grze i są przeznaczone dla osób w wieku 12-60 lat.