Zabawny dzień dla zespołu Yolloy

W weekend firma Yolloy zorganizowała cały personel, aby udał się do słynnego górskiego parku leśnego Maofeng w Kantonie na zajęcia integracyjne. Wszyscy mieliśmy wspaniały dzień.

Yolloy inflatables

Firmy często budują zespoły w Chinach. Celem jest poprawa zrozumienia między pracownikami poprzez wspólne działania, a tym samym poprawa zdolności do współpracy. Zajęcia grupowe, takie jak gry, trening symulacyjny, grill itp.

inflatable products

W trakcie całego procesu rozpoczęliśmy łucznictwo, gotowanie na grillu, zawody wioślarskie i śpiew. Wszyscy byli bardzo entuzjastyczni i aktywnie zaangażowani. W tym okresie doświadczeni ludzie podejmą inicjatywę, aby pomóc nowicjuszom wspólnie wygrać grę. To jest jak normalna praca. Każdy produkowany przez nas nadmuchiwany produkt jest koordynowany przez wszystkich pracowników.

Dzięki tej działalności zespołu nie tylko poprawiliśmy nasze zrozumienie i komunikację z innymi kolegami, ale także poprawiliśmy nasze możliwości biznesowe. Wierzę, że nasza firma zapewni lepsze produkty i usługi dla każdego klienta!