Czy wiesz, że nadmuchiwana przenośna kopuła planetarium

Spójrz na poniższe zdjęcie. Czy wiesz co to jest? Mam zaszczyt przedstawić go Tobie.

           

5m planetarium dome


Jest to przenośna, nadmuchiwana kopuła planetarium , kolejny popularny nadmuchiwany produkt. Bez wątpienia jest wystarczająco trwały i odporny na płomienie, ponieważ jego materiał spełnia standard NFPA-701. Na zdjęciu wiemy, że jest półkulisty o średnicy około 5 do 10, który można również określić na podstawie projektu klienta. Tak może być kolor kopuły. Wewnątrz kopuły znajduje się wysokiej jakości powierzchnia projekcyjna ukrywająca winkle, co dobrze wpływa na poprawę poziomu czerni. Ma pionowe zapinane na zamek drzwi wejściowe i wyjściowe. W sumie, z 2-letnią ograniczoną gwarancją i kontrolą przez inspekcję stron trzecich przed wysyłką, nie musisz martwić się o jej jakość.

 

Znając podstawowe informacje na temat przenośnej przenośnej kopuły planetarium, czy wiesz, co kiedyś robił? Przejdźmy do naszego wprowadzenia.

 

Nadmuchiwana przenośna kopuła planetarium jest szeroko stosowana we wszelkiego rodzaju filmach w pomieszczeniach lub na zewnątrz, co oznacza, że jest bardzo popularna i przydatna w edukacji filmowej. Dlaczego może być popularny do wyświetlania filmów? Oto kilka powodów:

 

Po pierwsze, nadmuchiwana przenośna kopuła planetarium kosztuje tylko 15 minut, aby ją ustawić lub zdjąć przy użyciu wentylatora o dużej prędkości, co zapewnia wygodę pracownikom, a także pozwala zaoszczędzić cenny czas. Poza tym półkulista powierzchnia projekcyjna pomaga uwolnić wnętrze dmuchawy, zapewniając cichą wewnętrzną pozycję bez potrzeby głośnego mówienia. Ponadto, powietrze wewnątrz kopuły może być stale zmieniane, utrzymując wnętrze świeże przez cały czas. Co więcej, ludzie będą mieli dobrą rozrywkę i silny wpływ na widzenie filmów z namiotem planetarium.

 

Taki użyteczny i popularny nadmuchiwany produkt! Jeśli chcesz, skontaktuj się z nami.