Czy wiesz, jak korzystać z przenośnej nadmuchiwanej kopuły planetarium

Na University of Arkansas jest zarejestrowana organizacja studencka Space Hogs zajmująca się wzbogacaniem edukacji astronomicznej w północno-zachodnim Arkansas. Mają nadzieję zorganizować różne działania informacyjne mające na celu edukowanie społeczności i promowanie zainteresowania&# 39 kosmosem i naukami planetarnymi.

Przenośna nadmuchiwana kopuła planetarium jest doskonałym narzędziem do obserwacji ciał niebieskich i edukacji astronomicznej. Można go wyświetlać w 360 stopniach, więc Space Hogs używał nadmuchiwanego planetarium, aby pokazać cuda wszechświata studentom i ogółowi społeczeństwa od dziesięcioleci. To nadmuchiwane planetarium jest również bardzo odpowiednie dla GG; wciągająca edukacja GG; często się odnosimy, może to pozwolić uczniom na zanurzenie się w sobie.

portable inflatable planetarium dome

Billy Hicks jest bardzo znanym pedagogiem i mówcą. Używał nadmuchiwanego planetarium, aby opowiadać historie uczniom trzeciej klasy w Greenbeck School. Poprowadził uczniów do odwiedzenia pięknego nocnego nieba w kopule planetarium i wykorzystał projektor do pokazania wideo z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Wykorzystywał nadmuchiwane planetarium do zwiedzania wystaw i zabrał je ze swoją żoną, aby prowadzić wykłady w niektórych szkołach wiejskich. Mają nadzieję, że wykorzystają ciekawe przemówienia, aby zachęcić uczniów do' zainteresowanie nauką, co zmienia sposób postrzegania świata przez studentów.

Powyższe dwa prawdziwe przypadki odzwierciedlają, że przenośna nadmuchiwana kopuła planetarium odgrywa ważną rolę w edukacji. Przedstawia zjawiska astronomiczne, ruchy niebieskie i inne zbliżenia studentom i społeczeństwu poprzez projekcję, co nie tylko znacznie poprawia efektywność edukacji, ale także budzi duże zainteresowanie. Oprócz edukacji ten mobilny namiot kopułowy planetarium może być również używany do pokazów filmowych, wystaw i innych działań.