Czy wiesz o nadmuchiwanym namiocie medycznym?

Często widzimy namioty medyczne w niektórych miejscach katastrof i dużych witrynach z wydarzeniami. Te namioty medyczne służą do ratownictwa. Dlatego namioty medyczne zostaną wyposażone w niezbędne leki, maszyny i personel medyczny. Ponadto namioty medyczne mogą służyć jako tymczasowe schronienia, wyposażone w żywność i wodę. Celem jest zapewnienie wygodniejszej i szybszej pomocy potrzebującym.

inflatable medical tent

Na początku jako namioty medyczne używaliśmy ogólnie namiotów z metalowymi wspornikami. Te stojące namioty mają znaczące ograniczenia, takie jak to, że są ciężkie, trudne do ustawienia i trudne do transportu. Jednak wraz z rozwojem technologii coraz więcej osób używa nadmuchiwanych namiotów jako namiotów medycznych. W porównaniu z namiotami metalowymi nadmuchiwane namioty mają szereg wyjątkowych zalet: lekkość, szybkość budowy i składany transport.

emergency medical tent

Ten czerwono-biały nadmuchiwany namiot medyczny wykonany jest z plandeki PCV klasy handlowej, która jest wodoodporna, trudnopalna, odporna na promieniowanie UV, wysoką wytrzymałość na rozciąganie i doskonałą elastyczność. Okna są pokryte przezroczystym PCV, który może wybrać przepuszczalność światła i wentylację. Na zewnątrz namiotu znajduje się pierścień D, który służy do zamocowania namiotu i podłoża. Jest to więc namiot idealny do użytku na zewnątrz. Możemy dostosować styl, rozmiar i kolor nadmuchiwanego namiotu do rzeczywistych potrzeb klientów.