Instrukcje dotyczące deflacji i pakowania

Przed deflacją

· Czysta i sucha gra (Zobacz CZYSZCZENIE GIER )
Upewnij się, że dostępna jest wysokiej jakości miotła lub dmuchawa powietrza, która usunie powierzchnię gry z wszelkich zanieczyszczeń. Upewnij się, że żadne ostre przedmioty nie wpadły w szwy Gry, tj. długopisy, ołówki itp. . Przedmioty takie jak te mogą spowodować uszkodzenie Gry podczas procesu zwijania.

· Sprawdzić w razie potrzeby pod kątem uszkodzeń i napraw.

· Przed zniszczeniem Gry należy usunąć wszystkie akcesoria, które mogą mieć zastosowanie w tej Grze. Może to obejmować takie elementy, jak uprzęże, podkładki, linki do bungee itp. Zapnij plastikowe zatrzaski, aby zmniejszyć możliwość zaplątania się w siatkę.

· W żadnym momencie nie zezwalaj na przebywanie w pobliżu tylnej części Gry lub w pobliżu elektrycznego wentylatora dmuchawy.


Deflowanie gry

1. Odłącz elektryczny wentylator dmuchawy od źródła zasilania.


2. Poluzuj pasek rury inflacyjnej i wyjmij rurkę ze stożka wentylatora dmuchawy. Upewnij się, że rura jest wyciągnięta z wentylatora i wyprostowana, dzięki czemu można jej użyć, aby umożliwić ucieczkę powietrza podczas deflacji.


3. Otwórz i zabezpiecz wszystkie klapy deflacyjne w Inflatable Game.
Zezwalaj na grę w stanie naturalnym. Nadmuchiwana gra potrwa od 5 do 15 minut, aby całkowicie spuścić powietrze.


4. Ściany mogą mieć tendencję do wypadania na zewnątrz. Przed złożeniem trzeba je przestawić z powrotem w środek Gry.

NIE PRZESUWAJ BAZY GRY PODCZAS DEFANIA. Przesunięcie podstawy gry sprawi, że właściwe złożenie będzie trudne.


5. Podczas gdy gra się opróżnia, usuń wszelkie stawki, a następnie umieść wentylator dmuchawy i przedłużacz w schowku.


6. Wcześniej w tej instrukcji zalecane było zanotowanie położenia Szwy na zewnątrz. Zazwyczaj są one oznaczone kolorowym Paskiem Binding wzdłuż podstawy gry. Gdy gra się opróżni, złóż zewnętrzne ściany do wewnątrz w kierunku środka. Postaraj się, aby ta zakładka była jak najlżejsza i płaska. Teraz SEAM OUT gry, wyciągając i odsłaniając zewnętrzne szwy.


7. Składanie - Będziesz potrzebował drugiej osoby, która pomoże w złożeniu Gry. Złożyć grę na tercje, po jednej stronie na raz. Zejdź po każdej stronie i wyprostuj fałd w razie potrzeby. Po złożeniu fałd zauważysz, że w grze nadal jest powietrze. Zacznij od przodu i chodź w skarpetkach do tyłu gry, aby wypchnąć i usunąć resztki powietrza.

Po zakończeniu gra powinna mieć około 3-4 stopy szerokości x długość gry.


8. Rzut na mecz - Przed toczeniem upewnij się, że co najmniej jedna z rurek inflacyjnych jest przedłużona z gry, aby umożliwić ucieczkę pozostałego powietrza. Powietrze zostanie wypchnięte podczas rzutu gry. Pamiętaj, że lampy inflacyjne / deflacyjne będą ostatecznie musiały być schowane do wewnątrz.

NIE GRAJ GRA Z TYŁU. Przyszłe ustawienia są o wiele łatwiejsze, gdy gra jest prawidłowo wyrzucana.


9. Spłaszcz końcówkę i rzuć nią jak śpiwcem, utrzymując równomiernie krawędzie zewnętrzne. Rzuć grę do końca i zakryj metalowe pierścienie, klamry i zatrzaski, aby zapobiec ścieraniu się obszaru gry i powierzchni Inflatable Game.


10. Gotowa rolka będzie bardzo ciężka, a pasek gry powinien zostać użyty do zabezpieczenia rolki po jej zakończeniu. Umieścić końce paska między metalowymi klamrami a powierzchnią gry w celu zmniejszenia otarć w grze podczas transportu i przechowywania.


11. Stań Pod koniec gry, umieść na niej torbę i zakryj ją. Work Work Bag W dół do dołu, a następnie postaw go na drugim końcu i zamknij torbę.

Większe Jednostki będą używały Owijania Gry, aby nadmuchiwana Gra mogła być łatwo przewinięta. Panele Gra Wrap są następnie przeciągane nad Grą i zabezpieczone wiązaniami.


12. Nadmuchiwana gra jest teraz gotowa do właściwego przechowywania i jesteś gotowy na następne wydarzenie. . .