Jasne dmuchane namioty kopułowe - klasa handlowa

Nadmuchiwane namioty są łatwe w użyciu, łatwe w utrzymaniu i odpowiednie na różne okazje. Wśród tych namiotów najciekawsze są namioty bąbelkowe ze względu na ich urzekający design, a także wiele zalet. Możesz używać tych namiotów na swoim podwórku lub w naturze, jeśli kochasz wycieczki, pikniki lub wypoczywać. Ponadto namioty bąbelkowe nadają się również do wystaw wewnętrznych i zewnętrznych oraz do wielu innych celów.

 

Co jest tak atrakcyjne w tych namiotach? Po pierwsze, naprawdę wyglądają niesamowicie, szczególnie te namioty bąbelkowe, które są wykonane z przezroczystych tkanin. Po drugie, mogą być używane w różnych sytuacjach. Wreszcie, w przeciwieństwie do innych namiotów, nie ma potrzeby składania żadnych konstrukcji. Dlatego wiele osób korzysta z nadmuchiwanych namiotów bąbelkowych i zawsze są one bardzo poszukiwane.

 

W przypadku nadmuchiwanego namiotu bąbelkowego zwykle tworzymy go w dwóch stylach, jeden to jednowarstwowy, a drugi to podwójna warstwa. Jeśli polecam jakieś modele z gorącą sprzedażą w celach informacyjnych, mam nadzieję, że Cię zainteresują.

 

Styl 1-pojedyncza warstwa

  http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/inflatable-clear-dome-tent-91.html  

  http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/massive-event-snow-globe-on-sale-808.html

  http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/transparent-inflatable-dome-tent-89.html

 

Dla stylu 1 zrobiliśmy to tunelem (rama rury powietrznej) i częścią kopuły. Sprawiamy, że rama rury powietrznej jest szczelna. A rura powietrza potrzebuje pompy powietrza, aby ją nadmuchać, może zachować kształt kilka dni po jednokrotnym napompowaniu. Kopuła nie jest szczelna, na namiocie znajdują się drzwi z zamkiem błyskawicznym, aby zachować wentylację, więc namiot potrzebuje również dmuchawy powietrza, aby połączyć moc, aby nadal wieje.

 

 

Styl 2- podwójna warstwa

http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/clear-Inflatable-event-dome-870.html

http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/inflatable-devonshire-dome-wedding-tent-light-dome-685.html          http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/airtight-clear-dome-tent-with-ground-sheet-352.html

                                         

 

Dla modeli w stylu 2 są to szczelne struktury, używamy profesjonalnej maszyny zgrzewającej do budowania wewnątrz i na zewnątrz podwójnego zgrzewania. Potrzebna jest pompa powietrza, aby nadmuchała i po raz nadmuchana, może utrzymać kształt przez kilka dni, nie będzie potrzebować energię elektryczną, aby nadmuchać ją przez cały czas.

 

 

 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej modeli, proszę po prostu kliknij na: http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/