Jasne dmuchane namioty kopułowe - klasa handlowa

Nadmuchiwane namioty są łatwe w użyciu, łatwe w utrzymaniu i odpowiednie na różne okazje. Wśród tych namiotów najciekawsze są namioty bąbelkowe ze względu na ich urzekający design, a także wiele zalet. Możesz używać tych namiotów na swoim podwórku lub w naturze, jeśli kochasz wycieczki, pikniki lub wypoczywać. Ponadto namioty bąbelkowe nadają się również do działań w pomieszczeniach - na promocje, wystawy i do wielu innych celów.

Co jest tak atrakcyjne w tych namiotach? Po pierwsze, naprawdę wyglądają niesamowicie, szczególnie te namioty bąbelkowe, które są wykonane z przezroczystych tkanin. Po drugie, mogą być używane w różnych sytuacjach. Wreszcie, w przeciwieństwie do innych namiotów, nie ma potrzeby składania żadnych konstrukcji. Dlatego wiele osób korzysta z nadmuchiwanych namiotów bąbelkowych i zawsze są one bardzo poszukiwane. Dzisiaj przedstawię wam kilka nadmuchiwanych namiotów - z ich obrazami i ich głównymi cechami. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie jasne nadmuchiwane namioty, po prostu kliknij na: http://www.yolloy.net/Clear-Inflatable-Dome-Tent/ .

 

Namiot na kopułę śnieżną

Pierwszy z nich jest zaprojektowany jako namiot na kopułę śnieżną. Co to znaczy? Oznacza to, że takie namioty bąbelkowe są przeznaczone przede wszystkim na zimę i zimową atmosferę ze śniegiem. Dlatego ten namiot jest idealny na święta Nowego Roku, Boże Narodzenie, a także inne imprezy zimowe. Jak wiecie, zima zaczęła się w wielu częściach świata, więc nadszedł czas, aby mieć taki namiot. Pomyśl o tym!

 

nadmuchiwane świecie śniegu

Nadmuchiwana kopuła oświetleniowa igloo

Namiot ten nadaje się również na zimę. Jest zaprojektowany jako igloo Eskimo, jednak nie jest zrobiony ze śniegu, ale z plandeki PVC. Jeśli masz małe dzieci, polecam ci ten namiot. Twoje dzieci będą się dobrze bawiły podczas grania w nadmuchiwanym namiocie na podwórku, szczególnie gdy padał śnieg. To nie tylko gra, możesz również użyć tego pięknego namiotu do innych celów - kempingu, różnych wydarzeń, promocji i tak dalej.

                                               

nadmuchiwana kopuła oświetleniowa igloo


Duże nadmuchiwane kule ziemne wielkości życia

Kolejny nadmuchiwany, jasny namiot ma wiele "żeber", co nadaje mu szczególnego uroku. Jest znacznie większy w porównaniu z poprzednimi namiotami bąbelkowymi. Wewnątrz jest dużo miejsca, więc możesz go używać dla dużej liczby osób podczas uroczystości, spotkań rodzinnych lub innych wydarzeń. Prążkowany namiot bąbelkowy jest idealny zarówno do imprez plenerowych, jak i wewnętrznych.

                                               

duże, nadmuchiwane kule ziemne wielkości życia


 

Nadmuchiwany namiot kempingowy bezbarwny

Namioty te są wykonane jako przezroczysta kula z tunelami w kompozycjach, które służą jako wyjście / wejście do namiotu. Możesz używać ich w trawiastych obszarach (trawniki, łąki i tym podobne) lub w zamkniętych pomieszczeniach. Pasują do wszystkich środowisk!

                                               

Nadmuchiwany namiot kempingowy bezbarwny


 

Podwójne nadmuchiwane namioty Lodge Bubble

Jeśli potrzebujesz dobrego namiotu na kemping, polecam ci ten. Wygląda bardzo ładnie, a co ważniejsze, jest to dobre schronienie w przyrodzie. Wystarczy wspomnieć, że te namioty można dostosować, pod względem wielkości i kształtu, zgodnie z życzeniem.

                                               

Podwójne nadmuchiwane namioty Lodge Bubble