Uwagę na nadmuchiwany namiot trawnik

Nadmuchiwany namiot trawnikowy staje się coraz bardziej popularny wśród ludzi. Kiedy organizujemy przyjęcie, wybierz się na kemping, nawet wesele, można go zobaczyć w tych miejscach. Jednak jest używany przez tak dużą liczbę osób; czy każdy wie, jak z niego korzystać poprawnie?

 

Po pierwsze, jest to przygotowanie przed instalacją. 1. Wymagania dotyczące miejsca: miejsce bardziej wyrównane, powierzchnia i otoczenie nie pozwalają na uzyskanie właściwych ostrych przedmiotów i kontaktu, aby uniknąć uszkodzenia korpusu namiotu i ramy, wpływ ten jest wykorzystywany. 2. Sprawdź, czy urządzenie ma prawe uszkodzone części, a każde akcesorium może normalnie używać. 3. Gotowy do instalacji narzędzi, takich jak sprężarka powietrza i tak dalej.

 

Następnie jest to instalacja nadmuchiwanych namiotów trawnikowych. 1. Fram e i płytki podłożowe na ziemi, nadmuchiwane ramy nadmuchiwane, nadmuchiwane proces, musi w tym samym czasie trzy zawór powietrza dla gazu, aby zapewnić, że wszystkie części ekspansji synchronicznej. Każda kolumna nie może zabić węzła, wytrzymałość na rozciąganie, na przykład utrudniony przepływ powietrza w kolumnie, dłoń delikatnie klepie kilka razy; Kolumna zaczęła się ustawiać, kilka osób może pomóc w rozciągnięciu, aby promować szybkie formowanie kolumny. 2. Pierwsze ciśnienie, ciśnienie nie pozwala na więcej niż 13,3 k Pa. Po rozpoczęciu pompowania, poczekaj aż każda kolumna całkowicie się wydłuży, 5 minut, aby wypełnić ciśnienie odpędzania gazu, ale najwyższe ciśnienie nie może przekraczać 17 k Pa, zgodnie z temperatura otoczenia ciśnienie gazu można odpowiednio zwiększyć i zmniejszyć, zapobiec wybuchu balonu. 3. Kolumna na miejscu do wyznaczonego miejsca, proces transportu potrzebuje kilku osób w tym samym czasie, aby na miejscu, bezwzględnie zabrania się zwlekać z planowaniem ruchu naziemnego. 4. Namiot instalacyjny, aby delikatnie ciągnąć, surowo zabronione jest ciągnięcie, każde sklejenie gwintu i zamek błyskawiczny oraz inne wymagania akcesoriów powodują, że połączenie jest mocne. 5. Montaż kotwy: głębokość wbijania z podłożem jest prawdziwym efektem stałego napięcia; wkładka kotwiąca ziemia powinna być zagęszczona. 6. Sprawdź każde urządzenie, twarde, upewnij się, że tolerancja geometryczna wynosi 0,5%, można go użyć.

 

Przechowywanie i transport to ostatnia część. Po skorzystaniu z namiotu należy wykonać następujące czynności:

1. Usuń elementy reagują na delikatnie pociągnąć, nie może ciągnąć; Usuń gotowy, namiot złożyć płasko, ale złożyć nie może spasować; Załączniki będą koncentrować się na wyznaczonym opakowaniu wewnątrz, zagęszczeniu. 2. Wymagania środowiskowe dotyczące złoża: w zimnym, suchym i dobrze wentylowanym magazynie, zabronione w słońcu nasłonecznia, temperatura magazynowania dla - 35 stopni - 50 stopni. 3. Transport jest zabroniony, gdy korpus żagla na ziemi "planuje pociągnięcie, potrzebuje kilku osób w celu transportu lub samochodu." 4. Na opakowaniu nie pozwala na umieszczenie ciężaru.

 

Po tym artykule dowiesz się więcej o tym, jak korzystać z nadmuchiwanego namiotu na trawnik?