Nadmuchiwany namiot sprawia, że ​​przenośny parking samochodowy

Efekt zielonego domu wyrządził szkodę ziemi. Globalna pogoda z roku na rok staje się coraz bardziej nienormalna. Poziom morza staje się coraz wyższy każdego roku z powodu globalnego ocieplenia. Co więcej, warstwa ozonowa jest niszczona przez efekt zielonego domu i coraz więcej wgłębień pojawiło się na warstwie ozonowej. W wyniku tego promienie ultrafioletowe mogą świecić na ziemi, silne słońce powoduje, że temperatura staje się wyższa, a deszcz maleje. Silne słońce boli, że wiele istnień na ziemi umiera.


Na samochody wpływa także silne nasłonecznienie. Kiedy samochody są eksplodowane w silnym słońcu przez wiele godzin, jego powierzchnia będzie mocno zraniona i wypalona. Jeśli Twój samochód eksploduje na silnym słońcu przez wiele godzin, powinieneś oddać samochód do serwisu, bo inaczej zostanie on uszkodzony w krótkim czasie. Ale taryfa usługowa nie jest taniej wiele razy. Możesz jednak zaoszczędzić więcej pieniędzy, jeśli masz nadmuchiwany namiot będący przenośnym parkingiem samochodowym, aby chronić samochód.

inflatable workstation tent

Nadmuchiwany namiot jest pokazany na zdjęciu. Jak widać rozmiar nadmuchiwanego namiotu jest odpowiedni dla twojego samochodu. Namiot ma drzwi, które mogą wpuścić samochód do środka, a kawałek plandeki z PVC może zakryć drzwi, aby całkowicie pokryć samochód.

 

Materiałem nadmuchiwanego namiotu są trwałe plandeki PVC. Ten rodzaj materiału jest najbardziej wytrzymały. Nie jest łatwo wypalić, gdy jest eksplodowany na silnym słońcu przez długi czas, a kiedy namiot się pali, można go zmienić przy niewielkiej ilości pieniędzy. Jeśli jednak twój samochód eksploduje na silnym słońcu przez długi czas, będzie cię to wiele kosztowało, a co gorsza, możesz kupić nowy samochód.


Ten przenośny parking samochodowy jest wygodny, aby zabrać go ze sobą. Jest nadmuchiwany i można go złożyć. Możesz złożyć go na mały kawałek i umieścić w tylnym pudle samochodu. Powinieneś zabrać ze sobą dmuchawę powietrzną. A kiedy dotrzesz do miejsca docelowego, możesz ustawić nadmuchiwany namiot, jeśli chcesz odejść na dłuższy czas lub słońce jest mocne.


Jednym słowem, przenośny parking samochodowy może ochronić Twój samochód i pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze!