Niesamowity hotel z nadmuchiwanym namiotem Bubble Starry Night

Z nazwy Moon Island Hotel wydaje się być zwyczajnym hotelem. Ale w rzeczywistości ten hotel jest dobrze znany i nawet wiele osób w sąsiednich miastach przyjedzie tu na kilka dni, aby go doświadczyć. Sekret hotelu polega na tym, że jego pokój nie jest stałym budynkiem, lecz ruchomym nadmuchiwanym namiotem.

starry night inflatable bubble tent

Wchodzi do hotelu szeroka łąka z różnorodnymi kwiatami i drzewami, jak piękny ogród. Jest wśród nich wiele przezroczystych, półprzezroczystych, nadmuchiwanych namiotów. Cały hotel przypomina duży kemping. Każdy nadmuchiwany namiot wyposażony jest w takie same meble jak hotel, taki jak łóżko, stół, sofa itp.

inflatable dome bubble starry night tent

Wczoraj po południu Smithsowie i ich dwójka 6-latków nocowali w hotelu. Mała dziewczynka była szczególnie podekscytowana, gdy powiedziała, że ​​za bardzo jej się to podoba i że mogła oglądać gwiazdy śpiące w nocy. I każdy nadmuchiwany namiot zaświeci się, jak świecąca kula. Ona i jej brat czują się, jakby mieszkali w gwieździe. Kiedy wstali rano, mogli docenić krople deszczu spadające na przezroczysty namiot z powodu lekkiego deszczu.

Z naszej wiedzy wynika, że ​​nadmuchiwane namioty są używane na imprezy lub na kempingu, ale w rzeczywistości istnieje wiele rodzajów nadmuchiwanych namiotów, a czasem można uzyskać niespodziewane niespodzianki, zmieniając sposób ich używania. To jest jak ten gwiaździsty noc nadmuchiwany namiot bąbelkowy używany przez Moon Island Hotel.