Niesamowita wycieczka na kemping z nadmuchiwanym namiotem

Kemping jest szczególnie istotny. To jak wycieczka, która zawsze przynosi świeże żniwa. Bardzo lubię biwakować. Ponieważ mogę rozpakować swoje życie poprzez biwakowanie, mogę również cieszyć się większą scenerią. Przy odrobinie szczęścia mogę również poznać ciekawych przyjaciół.

inflatable camping tent

W czerwcu ubiegłego roku ukończyłem ważny projekt pracy i postanowiłem dać sobie przerwę i relaks. Pojechałem z namiotem kempingowym na średnie poziomy na przedmieściach. Ponieważ mój namiot jest metalowym stojakiem, ustawienie zajęło trochę czasu. Namiot z metalowymi podporami jest ciężki i bardzo niewygodny w transporcie, o który martwiłem się.

inflatable tent for camping

Następnego popołudnia młoda para przyjechała tutaj na obóz i rozbili namiot obok mnie. Byłem bardzo zaskoczony widząc, jak kończą budowę w mniej niż dziesięć minut. Powiedzieli mi, że był to nadmuchiwany namiot i bardzo lekki. Szybko napełniaj i spuszczaj powietrze za pomocą pompy powietrza. Ponadto użycie gwoździ do przymocowania namiotu do podłoża jest tak samo stabilne jak namiot z metalową podstawą.

Nadmuchiwane namioty są bezpieczniejsze niż namioty metalowe. Ponieważ nadmuchiwany namiot nie ma twardej części, takiej jak metalowy stojak, ciało ludzkie jest chronione przed twardymi przedmiotami. Więc po tym obozie natychmiast dostosowałem nadmuchiwany namiot kempingowy.