Wszystkie zabawy nadmuchiwane Tor wyścigowy Zorb Ball

Dlaczego nadmuchiwany tor wyścigowy zorb ma całą zabawę ?! Szukasz nadmuchiwanego toru wyścigowego zorb, "Zorbies" lub kulki Zorb w Dallas TX? Mamy je! Nasze kulki Zorb są wyjątkowym i ekscytującym sposobem na doznanie dreszczyku zabawy 360 stopni. Niezależnie od tego, czy stoisz, czy siadasz, będziesz się świetnie bawić. Aby jeszcze więcej zabawy, dodaj kolejne kulki Zorb, aby tworzyć konkursy.

Tor Zorb ma ponad 3,5 wysokości i jest idealną zabawą zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Te kule są również znane jako "Zorbing", ale są świetnym ćwiczeniem. Zdobądź kule Zorb w dniu dzisiejszym!

Zorb Balls na torze. Wystarczająco duży (i wystarczająco bezpieczny) dla dzieci i dorosłych. Zamień kolejną nadmuchiwaną imprezę na zorbową piłkę w oszałamiającą rozgrywkę. Doświadcz niesamowitej zabawy w zupełnie nowy sposób dzięki naszemu nadmuchiwanemu torowi z piłką zorb! Możesz rywalizować ramię w ramię w emocjonujących wyścigach lub swobodnie toczyć się na naszym nadmuchiwanym torze o długości 14 metrów i szerokości 8 metrów.

Zorbing to nowy i ekscytujący interaktywny sport, który jest świetną zabawą na imprezę lub duże wydarzenie, w tym w szkołach średnich, na przyjęciach na podwórku, karnawale i zespołowym budowaniu zespołu. Zorbs mogą być używane jak ludzkie kule chomika.