Nowy rodzaj gry dla dzieci ---- The King Of Mountain Dmuchana gra interaktywna

Granie w te same gry z innymi dziećmi przez długi czas, sprawi, że dzieci będą nudne i nie będą już zainteresowane tymi grami. W rezultacie dzieci nie mają gier do grania, co powoduje, że przez cały dzień kręcą się w rzędzie i chcą pozostać u boku rodziców przez cały dzień. Wpłynie to na codzienną pracę ich rodziców, a nie na rozwój dzieci.

W dzieciństwie pojawi się nowy rodzaj nadmuchiwanych gier sportowych, to król góry. Co to jest król góry? I król góry jest również nazywany królem wzgórza. Jak widać na zdjęciu, król wzgórza to największy moonwalk w naszej firmie. Jest to duży nadmuchiwany plac z dużym nadmuchiwanym wzgórzem pośrodku, a wokół wzgórza znajdują się również poręcze. Wykonane z najlepszych plandek PVC, nadmuchiwany król góry są trwałe i miękkie. Więc nie martw się, że twoje dzieci zostaną zranione podczas gry lub ta duża zabawka zostanie zerwana w krótkim czasie. A jego rozmiar jest wystarczająco duży, aby dziesięć dzieci mogło się na niego w tym samym czasie.


Jak grać w króla gór jest również problem dla rodziców. Teraz, pozwól mi przedstawić metodę ustawiania tej nadmuchiwanej gry sportowej. Najpierw musisz umieścić tę dużą zabawkę na dużym, płaskim terenie. Po drugie, powinieneś połączyć go z dmuchawami, aby napełnić trochę powietrzem, aby się rozlał. Nie możesz jednak zbytnio przywołać wzgórza, ponieważ zbyt summon nie nadaje się dla dzieci do zabawy. Po trzecie, pozwólcie, żeby dzieci się na tym przyjęły, gra może się teraz rozpocząć.


Reguła tej nadmuchiwanej areny jest następująca:


Dzieci powinny rzucać wyzwanie swoim znajomym, aby ścigali się na szczyt i podskakują na czubku, starając się, aby ich przyjaciele poślizgnęli się na dno bez popychania lub popychania swoich przyjaciół, po prostu podskakując mogą sprawić, że ich przyjaciele wpadają na dno. Dzieciom może to być trudne do osiągnięcia, ale kiedy bawili się z nimi przez jakiś czas, odkryją sekret sukcesu, który dotarł na szczyt. Myślę, że król wzgórza jest dobrą grą dla dzieci, aby wzmocnić rozwój mózgu. Kiedy grają w grę, powinni użyć swojego mózgu, aby najpierw zastanowić się, w jaki sposób przybyć na szczyt dmuchanego wzgórza. Co więcej, może to pomóc im w nawykach myślenia.