Jak wybrać ruchomy i czysty nadmuchiwany basen

Specjalnie latem ludzie lubią pływać. Przed skorzystaniem z ruchomego nadmuchiwanego basenu musimy udać się do niektórych publicznych basenów. Ale wiele publicznych basenów nie jest wystarczająco czystych. Administrator nie zmienia wody w basenie każdego dnia, choć codziennie pływa w nim wiele osób. Publiczny basen nie jest więc czysty do pływania. Jednocześnie nie możemy pływać na długich dystansach ani wskakiwać do wody, gdy w środku jest wiele osób. Teraz nadmuchiwany basen może rozwiązać te problemy.

Nadmuchiwany basen to ruchomy i czysty basen, dzięki czemu ludzie mogą cieszyć się pływaniem w dowolnym miejscu i czasie. Wygodne jest ustawienie i spakowanie ruchomego nadmuchiwanego basenu. Możesz korzystać z nadmuchiwanego basenu wewnątrz lub na zewnątrz i pływać sam lub z innymi. Najważniejszą rzeczą jest to, że możesz szybko i łatwo zmienić wodę, dzięki czemu masz własny czysty nadmuchiwany basen z PCV.

Posiadanie własnego nadmuchiwanego basenu zapewni większą przyjemność z pływania. Ma różne typy, możesz wybrać garnitur odpowiedni do swoich potrzeb, korzystając z poniższych wskazówek.

1. Różne kształty: kwadratowy nadmuchiwany basen, okrągły nadmuchiwany basen, ramowy nadmuchiwany basen, nadmuchiwana platforma wodna itp.

Kwadratowy nadmuchiwany basenOkrągły nadmuchiwany basen
Kwadratowy nadmuchiwany basen Okrągły nadmuchiwany basen
Nadmuchiwany basen z ramąNadmuchiwana platforma wodna
Rama Nadmuchiwana platforma do nadmuchiwania basenu

2. Działalność wieloosobowa lub użytek osobisty
Działalność Nadmuchiwany basenOsobisty nadmuchiwany basenNadmuchiwany basen
Aktywność Nadmuchiwany basen Osobisty nadmuchiwany basen Oba

3. Zawody w grze lub pływanie relaksacyjne
Nadmuchiwany basen do gryNadmuchiwany basen do gryRelaksujący nadmuchiwany basen
Basen do gry Basen do gry Relaksujący nadmuchiwany basen

4. Na zewnątrz lub wewnątrz
Zewnętrzny nadmuchiwany basenNadmuchiwany basenNadmuchiwany basen
Zewnętrzny nadmuchiwany basen Oba oba

5. Materiały: Plandeka PCV klasy handlowej 0,6 / 0,9 mm

Jeśli chcesz przedłużyć żywotność produktu tak długo, jak to możliwe, możesz wybrać 0,9 mm. Jednak podczas korzystania z nadmuchiwanego basenu należy trzymać go z dala od ognia i ostrych przedmiotów.

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o dmuchanym basenie, skontaktuj się z nami.