Kolorowe bańki nadmuchiwane Lodge zapewnia kolorowe wycieczkę dla Ciebie

Tutaj jest zdjęcie i niektóre szczegóły nadmuchiwane bubble lodge.

inflatable bubble lodge

Jak widać z obrazka, nadmuchiwane bubble lodge jest różowy i wygląda blask. Pytacie się, że to, co sprawia, że ten niesamowity efekt. Mogę powiedzieć, że jest to ze względu na jego materiału i światła w nim. Tego rodzaju bańki lodge składa się z plandeki PVC, który jest znany jako najbardziej zaawansowanych materiałów w Chinach w dzisiejszych czasach.

Materiał ten jest przejrzysty, że światła może świecić się, tak to wygląda, świeci w nocy. Jeśli chodzi o kolor lodge nadmuchiwane bańki to kolor światła w nim. Gdy światła są fioletowe, wygląda fioletowy w nocy. Gdy światła są niebieskie, cała bańka lodge będzie niebieski. Tak można zmienić kolor światła, a następnie kolor bubble lodge mogą być zmiany razem. Jej burzliwej kolor można upiększyć atmosfery w nim i miejsce, gdzie można umieścić swojego nadmuchiwanego namiotu.
 

Tego rodzaju namiot można w wielu przypadkach. Na przykład można w stron, wystawy, parki, Rodzina camping i tak dalej. Oczywiście rozmiar namiotu może być zmiana dla jego użytkowania. Gdy jest używany dla dużych stron, wystaw, można wybrać big one. Big one może zawierać co najmniej pięćdziesiąt osób. Gdy chcesz camping z jest, można wybrać jeden mały, mały, jest garnitur dla jednej lub dwóch osób. Można również umieścić buddle lodge w ogrodzie, aby podziwiać gwiazdy w nocy, ponieważ kopuła jest przezroczysty. Możesz wybrać rozmiar, że garnitur dla umieścić niektóre meble w nim i może być Twoim schronieniem. Co więcej jego rozmiar może być zmiana w rozmiar, że potrzeby klientów.


Nadmuchiwane bubble lodge jest podobny do innych nadmuchiwanych produktów, które można złożyć, dzięki czemu można go złożyć, gdy nie potrzebujesz, aby zaoszczędzić miejsce. Tradycyjne namioty są ciężkie ze względu na jego ciężki materiał. Są one składał się z ramą i płótnie. To powoduje duże masy i sprawia, że są trudne do transportu i skonfigurować. Jednak młody nadmuchiwane lodge można rozwiązać ten problem, ponieważ ma mały ciężar i łatwy do skonfigurowania z dmuchawy powietrza.