5 stylowe nadmuchiwane namioty kopułowe z fabryki Yolloy

Do nadmuchiwanego namiotu kopułowego jest bardzo wygodny i elastyczny, który jest szeroko stosowany w imprezach, reklamach, wydarzeniach, wystawach, weselach, magazynach, kempingach i tak dalej. Ponieważ jest łatwy w montażu i odkładaniu, noszenie, co więcej, jest trwalszy, tańszy i bezpieczniejszy niż stalowe lub betonowe solidne budynki. Każdy może nawet na krótki czas ustawić nawet największe namioty kopułowe.

 

W poniższym tekście możesz zobaczyć top 5 nadmuchiwanych namiotów kopułowych w celach informacyjnych.

 

1. Nadmuchiwany namiot cyrkowy

 

Ten gigantyczny namiot kopułowy ma następującą specyfikację: jest wykonany z plandek PVC, dostępny w dwóch kolorach (czerwonym i białym) i ma konfigurowalny promień 10 metrów. Ten gigantyczny nadmuchiwany namiot może być używany do różnych wydarzeń, w tym wesel, przyjęć i imprez cyrkowych. Co więcej, ta gigantyczna kopuła jest nie tylko dobrej jakości, ale ma też bardzo ładną konstrukcję.

 

 

2. Nadmuchiwany namiot kopułowy LED Igloo

 

Nadmuchiwany namiot kopułowy LED Igloo jest jednym z najbardziej dynamicznych namiotów na rynku. Kolor światła LED można zmienić za pomocą pilota zdalnego sterowania. Oznacza to, że niezależnie od wydarzenia, które organizujesz, światło LED może być używane do przyciągania uwagi Twoich gości. Ważący zaledwie 75 kilogramów, gdy jest opróżniony, może być łatwo przenoszony przez dwie osoby. Ten namiot kopułowy Igloo jest również wyposażony w "okno nieba", które składa się z przezroczystego PCV, umożliwiającego przepływ odpowiedniej ilości światła w ciągu dnia, a goście mają doskonały widok nieba w nocy. Namiot wyposażony jest w dolne pierścienie D, co oznacza, że można go łatwo zakotwić na okazje na świeżym powietrzu. Namiot można wykorzystać na wesela, promocje, imprezy, imprezy i reklamy.

 

 

3. Nadmuchiwany namiot kopułowy Bubble

 

Jasny nadmuchiwany namiot kopułowy Bubble jest jednym z najpopularniejszych namiotów na rynku. Jednym z jego najlepiej sprzedających się punktów jest przezroczysta pokrywa. Ta osłona pozwala osobom wewnątrz namiotu mieć wyraźny widok otoczenia na zewnątrz; co oznacza, że namiot może być wykorzystywany do wielu różnych wydarzeń, takich jak wesela, imprezy, camping lub wystawy. W razie opróżnienia namiot może być łatwo przenoszony przez jedną lub dwie osoby.

 

 

4. Gigantyczny nadmuchiwany namiot kopuły

 

Ten ciekawie zaprojektowany namiot jest jednym z najbardziej atrakcyjnych namiotów, które są popularne wśród użytkowników zewnętrznych. W ciągu kilku minut inflacji każda otwarta przestrzeń może zostać przekształcona w wyjątkowy i atrakcyjny namiot podobny do żółwia. Namiot jest równie atrakcyjny w środku, jak i na zewnątrz. I może być używany do organizowania imprez na świeżym powietrzu.

 

5. Duży biały namiot nadmuchiwany na imprezy sportowe

 

Możesz użyć tego dużego namiotu na różne sporty. Jest idealny do siatkówki, mini piłki nożnej (futsal w halach), do gry w tenisa lub tenisa stołowego i wiele więcej. Wykonany jest z plandeki PCV o grubości 0,6 mm dzięki technologii zgrzewania na gorąco, co czyni ten namiot bardzo wytrzymałym.


                                                                

Aby uzyskać więcej modeli o nadmuchiwanych namiotach kopułowych Yolloy, kliknij : http://www.yolloy-tent.com/inflatable-dome-tent/