Konserwacji nadmuchiwane namioty z wydłużony okres eksploatacji

1, nowe miejsce do kupowania nadmuchiwane namioty Pamiętaj szew wodoodporny uszczelniacz na warstwie kleju szycia. Ponieważ nadmuchiwany namiot wykonany wysłać do sklepu, a następnie do rąk, a my donand #39; t wie, ile czasu, jaki upłynął między, chociaż może być przedmiotem szczegółowej kontroli w sklepie, nic, uczucie, ale w celu komfortowe uczucie, czy wodoodporny środek ponownie!
2, nadmuchiwane namioty pozostać jak suche, jak to możliwe, a na końcu po wycieczki, pamiętaj, wieszanie na suche, jeśli namiot mało brudny, peeling delikatnie zimną wodą nigdy nie użyć środka chemicznego, lub twardych szorowania, jakie szkody wodoodporna membrana na powierzchni tkaniny, zmniejszyć efekt wodoodporną namiot.
3, nadmuchiwany namiot, pleśni zniszczy jego wodoodporność w przypadku spleśniałe, delikatnie szczoteczką gąbka czyszczący do formy.
4, gdy dziki camping, spróbuj wybrać obóz płaskie, przeznaczonych do obozu prognozy były jak najbardziej zrozumiałe. Zapobiega to powrót dolegliwości podczas snu, to też uniknąć namioty były przebite. Dodatkowe tkaniny, tkaniny pod namiotem, w namiocie lub zewnętrzną mogą, ale gdzie nie tylko na zewnątrz namiot czyste, również zapobiega kamieni ziemią lub gałęzi drzewa niszczy namiotów, sam.