Nadmuchiwany namiot w codziennym użytkowaniu

1, na wesela, bankiety, kolacje i inne różne przeznaczenie
Wielu młodych ludzi w umowie ślub na świeżym powietrzu, takich jak nadmuchiwane Namioty do ukończenia ślub ich ślubu, romantyczne i pieniądze, ale również unikalne. Namiot oferuje setki osób, jadalnia, mobilnych, funkcjonalne poprawa jest preferowany odkryty przeznaczony na wesela.
2, używany w odkrytym turystyka
Podróż będzie nieuchronnie spał w środowisku naturalnym, w celu zapewnienia osobistego bezpieczeństwa nas, nadmuchiwane odkryty podróży niezbędny sprzęt odkryty, wysoka wytrzymałość na rozciąganie, dobry szczelność, lekkie, łatwe do przenoszenia i dwóch wymagań komfortu i funkcjonalności.
3, wykorzystywane w działalności ekspozycja towaru
Ma zastosowanie do przechowywania konstrukcyjne zewnętrzne, wykazuje szeroki zakres produktów, wystawy mają elementy widoczne moda i spacje.
4, używany w ratownictwo medyczne
W pierwszej scenie ratownictwa i katastrof, szybkie Konfigurowanie witryn chwilową ulgę i szpitale dla rannych oficerów do podejmowania ratownictwa i ofiary jako spokój duszy pierwszy czas.
5, do użytku w akcji gaśniczych
Gaśniczych i ogień bezlitośnie zniszczone naszych domów, naszych strażaków będzie przeniesiony do stracić przyjaciół w nadmuchiwany namiot, niech ich tymczasowe schronienie.