Nadmuchiwany namiot po zakończeniu metody

1, nadmuchiwane po użyć, ale powinny być czyszczone kurzu i przywiązanie, i tkaniny po obu stronach wody należy również przetrzeć i suche całkowicie przed odłożeniem na stos. Ten punkt jest bardzo ważny. Jeśli magazyn nie jest całkowicie suchy, następnie, jest łatwe do tkaniny, które występują problemy pleśni i przyczepność. Wpływ na skuteczność i trwałość nadmuchiwanego namiotu!
2, nadmuchiwany namiot, po całkowicie suche spróbować układania, aby nie umieszczać innych materiałów na nadmuchiwany namiot, aby nie powodować stałe gięcia kauczuku wodoodporny materiał zmęczenie z odklejania. (Producent zaleca, Znajdź pole specjalnie wyznaczone namiot). Myślę, że wielu moich znajomych są nie tylko namiot, specjalnie wyznaczone zawartej w korzyść sprzętu na przechowanie.
3, regularnie lub nieregularnie nadmuchiwane chłodnicy słońce (unikać bezpośredniego światła słonecznego) za długo, rozmieszczanie i układanie następnie, zaletą jest, zapobiegające tkaniny namiot jest pleśń i przyczepność, namioty więcej zgięć wodoodpornym klejem nie wytwarzają stałe zmęczenie, przedłużyć żywotność namioty jako całości.
4, nadmuchiwany namiot, sprzątanie po oryginalnej metody przechowywania worka skompresowany magazyn nie jest pożądane.