Pływający park wodny chwieje się

Szczegóły produktu

Nadmuchiwane chwyty wodne Yolloy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaawansowanej spawarki, aby zapewnić wysoką jakość, tylko jednorazowa inflacja zapewni dobrą trwałość powietrza nawet w ekstremalnie niskiej lub wysokiej temperaturze. Te pontony są zwykle używane jako zabawki w parkach wodnych, na otwartym morzu, w jeziorach, basenach itp. Nasz Totter Water Park Inflatable Water ma stabilną wydajność, dzięki czemu trwa dłużej.

Ten przedmiot może być używany jako nadmuchiwana woda lub zjeżdżalnia, jak pokazano poniżej:

inflatable water tottle-1


Szybko przeglądaj szczegóły YOLLOY

PozycjaNadmuchiwana woda w parku wodnym chwieje się
Materia

0,9 mm (32 uncje) trwała plandeka PCV klasy handlowej, funkcje wodoodporne i ognioodporne, standard klasy komercyjnej, spełnia normy ASTM, EN71 GG; Certyfikat UV.

Kolor
Jako obraz lub dostosowany
Szew
Wszystkie szwy są podwójnie szyte (potrójne lub kwartalne szwy w delikatnych częściach), a paski wzmacniające są szyte na wszystkich szwach materaca.
Bezpieczeństwo
Bezpieczna i wygodna klapa powietrza& wytrzymałe zamki błyskawiczne, na leżaczku i suwaku (w razie potrzeby) naszyta zostanie wysokiej jakości siatka chroniąca osoby bawiące się na pontonach.
Stosowanie
wynajem firm, imprezy, kluby, parki, rozrywka na świeżym powietrzu, zabawa na podwórku i wszelkie inne funkcje biznesowe.
Usługa OEM
Niestandardowy projekt, kolor, drukowanie LOGO są dopuszczalne.
Stronie internetowej
www.yolloy.net
www.yolloy.com
Specyfikacje
Można dostosować
MQO1 szt


Bezpieczeństwo odnotowane w nadmuchiwanej wodzie w parku wodnym:

1: Nadmuchiwany powinien być wolny od wszelkich zagrożeń i ujść wody.

2: Nadmuchiwany należy ustawić w taki sposób, aby skakanie lub wychodzenie z nadmuchiwanego nie mogło spowodować kontaktu z potencjalnym zagrożeniem.

3: Minimalna głębokość wody jest niezbędna do bezpiecznej obsługi pontonów. Minimalna głębokość wody powinna być wysokością nadmuchiwanego sprzętu plus wysokość użytkownika (na podstawie 1,8 m) podzielona przez dwa, zgodnie z instrukcją oceny poniżej.

4: W warunkach zewnętrznych należy wziąć pod uwagę ryzyko podmuchów wiatru w wietrzne dni, ponieważ może to wpłynąć na stabilność nadmuchiwanego.

5: Podczas wyznaczonych sesji nadmuchiwania, chyba że korzystanie z obszaru, w którym znajdują się pontony, jest przeznaczone wyłącznie dla użytkowników nadmuchiwanego, inni pływacy lub użytkownicy powinni być oddzieleni od bezpośredniego obszaru wokół nadmuchiwanego za pomocą lin basenowych lub innego odpowiedniego sprzętu.

6: W przypadku przeciążenia lub nadmiernego napompowania, sam materiał może pęknąć, prowadząc do deflacji, powodując niebezpieczną sytuację.

7: Wentylatory / dmuchawy elektryczne należy umieszczać z dala od basenu, miejsc publicznych i wszelkich mokrych obszarów.

8: Komponenty elektryczne muszą być instalowane zgodnie z wymaganiami dotyczącymi napięcia i uziemienia zgodnie z lokalnymi władzami.

Hot Tags: Pływający park wodny chwieje się, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like