Pływający park wodny totter

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Yolloy nadmuchiwane totters wody są wykonane przez wysokiej jakości materails i zaawansowane maszyny spawalniczej w celu zapewnienia wysokiej jakości, tylko jeden raz inflacja będzie utrzymać powietrze dobrze trwać długo, nawet w bardzo niskiej lub wysokiej temperaturze. Te pontony są zwykle używane jako gry dla parków wodnych, otwartych mórz, jezior, basenów itp. Nasz Park Wodny Nadmuchiwany Totter Wody ma stabilną wydajność, sprawia, że trwa dłużej.

Ten element może być używany jako nadmuchiwane roztrzask wody lub slajdów, jak obrazy pokazano poniżej:

inflatable water tottle-1


Szybkie wyświetlanie szczegółów z YOLLOY

ElementPark wodny nadmuchiwany totter wody
Materia ( Materia )

0.9mm (32uncja) trwałe komercyjne klasy plandeka PCV, wodoodporne i ognioodporne funkcje, Komercyjny standard klasy użytkowania, spełniają ASTM, EN71 & UV certyfikacji.

Kolor
Jako obraz lub dostosowane
Ściegu
Wszystkie szwy są szyte podwójnie (od potrójnego do kwarty szyte w wrażliwych częściach) i paski wzmacniające szyte na wszystkich szwach materaca.
Zabezpieczeń
Bezpieczna i wygodna klapa powietrzna & trwałe zamki błyskawiczne, wysokiej jakości siatka zostaną zszyte na bramkarzu i szkiełku (jeśli jest to potrzebne), aby chronić ludzi, którzy grają na pontonach.
Użycia
wypożyczalnia, imprezy, kluby, parki, rozrywka na świeżym powietrzu, zabawa na podwórku i wszelkie inne funkcje biznesowe.
Usługa OEM
Niestandardowy projekt, kolor, drukowanie LOGO są dopuszczalne.
Stronie internetowej
www.yolloy.net
www.yolloy.com
Specyfikacje
Można dostosować
Mqoszt.


Safty zauważyć Park wodny nadmuchiwane totter wody:

1: Nadmuchiwane ma być jasne od wszelkich zagrożeń i wyjść wody.

2: Nadmuchiwane ma być umieszczone w taki sposób, że skoki lub wyjście z nadmuchiwane nie może nawiązać kontaktu z potencjalnymi zagrożeniami.

3: Minimalna głębokość wody jest niezbędna dla bezpiecznej pracy pontonów. Minimalna głębokość wody powinna być wysokość nadmuchiwane, plus wysokość użytkownika (w oparciu o 1,8 m) podzielone przez dwa, jak określono w poniższym przewodniku oceny.

4: W środowiskach zewnętrznych należy wziąć pod uwagę ryzyko podmuchów wiatru w wietrzne dni, ponieważ może to wpłynąć na stabilność nadmuchiwanego.

5: Podczas wyznaczonych sesji nadmuchiwanych, chyba że korzystanie z obszaru, na którym znajdują się pontony, jest przeznaczone wyłącznie dla użytkowników nadmuchiwanych, inni pływacy lub użytkownicy powinni być oddzieleni od najbliższego obszaru wokół nadmuchiwanego za pomocą lin basenowych lub innego odpowiedniego sprzętu.

6: W przypadku przeciążenia lub nadmiernej inflacji, sama tkanina może się rozdzielić, co prowadzi do deflacji, co prowadzi do niebezpiecznej sytuacji.

7: Elektryczne wentylatory / dmuchawy mają być rozstawione z dala od strony basenu, społeczeństwa i wszelkich mokrych obszarów.

8: Elementy elektryczne muszą być zainstalowane z wymaganiami dotyczącymi napięcia i uziemienia, zgodnie z wymogami lokalnych władz.

Zapytanie