Nadmuchiwana przeszkoda wodna PCV w parku wodnym

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwana przeszkoda wodna PCV w parku wodnym

Inflatable Water Obstacle For Water Park to ekscytująca i interesująca gra wodna dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 7 lat. Gracze mogą się wspinać, siadać i chodzić po różnych jego częściach, jak nadmuchiwana góra lodowa, trampolina, zjeżdżalnie, tottery i tak dalej. Używamy plandeki PCV wzmocnionej klasy handlowej 0,9 mm (wodoodporna i ognioodporna) do wykonywania wszystkich gier wodnych za pomocą maszyny z gorącym powietrzem. Zrobimy rozmiar i kolory zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Możesz dodać to działanie nadmuchiwanej wody z plandeką PCV do swojego istniejącego parku wodnego, aby przyciągnąć więcej turystów, możesz wybrać kolor, jak chcesz.

Plandeka z nadmuchiwaną wodą z PCW może być używana w jeziorze, dużym basenie lub nad morzem.

Pneumatyczne nadmuchiwane wodne przeszkody o wysokiej gęstości

Inflatable Water Obstacle For Water Park to ekscytująca i interesująca gra wodna dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 7 lat. Gracze mogą się wspinać, siadać i chodzić po różnych jego częściach, jak nadmuchiwana góra lodowa, trampolina, zjeżdżalnie, tottery i tak dalej. Używamy plandeki PCV wzmocnionej klasy handlowej 0,9 mm (wodoodporna i ognioodporna) do wykonywania wszystkich gier wodnych za pomocą maszyny z gorącym powietrzem. Zrobimy rozmiar i kolory zgodnie z Twoimi wymaganiami. Możesz dodać to działanie nadmuchiwanej wody z plandeką PCV do swojego istniejącego parku wodnego, aby przyciągnąć więcej turystów, możesz wybrać kolor, jak chcesz. Plandeka z nadmuchiwaną wodą z PCW może być używana w jeziorze, dużym basenie lub nad morzem. Plandeka PVC Nadmuchiwane wodne przeszkody Gry PCV Nadmuchiwane przeszkody wodne 1. Możemy zaprojektować dowolny rozmiar nadmuchiwanej gry wodnej i wydrukować dowolne logo. 2. Wysokiej jakości plandekę PCV, wodoodporną i ognioodporną. 3. Łatwy do przenoszenia i bezpiecznego miejsca. 4. OEM to aplikacje mile widziane: korzystanie z rodziny, korzystanie z firmy, korzystanie z rozrywki

Nadmuchiwana przeszkoda wodna z plandeki PCV

1. Możemy zaprojektować dowolny rozmiar nadmuchiwanej gry wodnej i wydrukować dowolne logo.

2. Wysokiej jakości plandekę PCV, wodoodporną i ognioodporną.

3. Łatwy do przenoszenia i bezpiecznego miejsca.

4. OEM jest mile widziany

Aplikacje: korzystanie z rodziny, korzystanie z firmy, korzystanie z rozrywki


Zapytanie