Duży nadmuchiwany pływający park wodny

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Detale:


Do tego dużego nadmuchiwanego pływającego parku wodnego użyliśmy plandeki pcv o grubości 0,6 ~ 0,9 mm, jest to konstrukcja zgrzewana na wysokie temperatury, rozmiar parku to około 17 mx 20 m, liczba części to 20 sztuk, warunki uczestnictwa to wiek 6 lat& ponad 100 cm wzrostu, maksymalna liczba pasażerów to około 42 osoby (liczba osób, które mogą wsiąść jednocześnie), liczba osób zarządzających bezpieczeństwem to 3 pracowników. duży nadmuchiwany pływający park wodny używany w parku rozrywki, ogrodzie publicznym, centrum rekreacyjnym, kampaniach plenerowych itp. Dzięki temu duża liczba ludzi przyjedzie tutaj, aby się bawić, rywalizować, uwolnić energię, uwolnić ciśnienie i tak dalej.


Poniżej przedstawiono obrazy 3D tego dużego nadmuchiwanego pływającego parku wodnego:

design draw

Pojedynczy nadmuchiwany pakiet sportów wodnych składa się z jednego elementu, zawiera krótki narożnik, klif, złącze Y i tak dalej. W dużym stopniu spełnia potrzeby różnorodnych graczy wodnych. Nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci do zabawy na plaży, w jeziorze lub sztucznym basenie. Oryginalny park wymaga powierzchni około 17m x 20m, a jeśli potrzebujesz większego lub mniejszego, możemy je dla Ciebie wykonać.

single elements


Możemy również wyprodukować go według Twojego projektu, rozmiaru i koloru,bardziej referencyjny styl dużego nadmuchiwanego pływającego parku wodnego, jak poniżej:

Large Inflatable Floating Water Park

Zapytanie