Ochrona meduz Pływający basen

Szczegóły produktu

Podobnie jak tradycyjny basen pływających słonej wody w środku oceanu, basen ochrony meduz ustala się na rufie jachtu i jest szczególnie skoncentrowany na użyciu przez dzieci, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo, czystą wodę i bezpieczeństwo podczas pływania. Składa się z nadmuchiwanej, elastycznej ramy wyposażonej w uchwyty i urządzenia mocujące oraz pływającej siatki z dnem i ciężarkami, aby ją przytrzymać. Ze względu na nadmuchiwany charakter, konstrukcja pływającego basenu pozwala uniknąć uszkodzeń w przypadku fal lub silnych wiatrów, a pływacy mogą wygodnie się na nim oprzeć w danym momencie. Sztywna, ale elastyczna konstrukcja sprawia, że basen jest łatwy w konfiguracji i zdolny do montażu każdego jachtu.

different kinds of floating pool

Yolloy sprawia, że pływający basen w wysokiej jakości z komercyjnych plandeki PCV i trwałe sieci. Pierścienie Kotwiczenia D będą wykonane wszędzie do kotwiczenia go w dowolnym miejscu.

details of pool

Yolloy również wykończone kilka innych pływające basen z platformą, dzięki czemu można mieć prysznic słoneczny lub mieć dobry odpoczynek na dokach.

different style pools

Jak działa pływający basen?

Nie ma lepszej ochrony przed Jellyfish & it's also a new water to have fun on board.  TOTALY EKOLOGICZNE, BEZ PRODUKTÓW CHEMICZNYCH!

Basen morski jest dodatkowym elementem bezpieczeństwa na pokładzie łodzi, który zapewnia i pozwala najbezpieczniejszą i relaksującą kąpiel w morzu w dowolnym miejscu i czasie, nawet w nocy.

Basen morski jest lekkim, kompaktowym i przenośnym systemem ochrony przed meduzami, który jest całkowicie bezpieczny i całkowicie nadawany do recyklingu, a także utrzymuje dzieci w pobliżu, bezpieczne i chronione. Basen OCEAN DREAMS zachwyci również dorosłych i dzieci, ponieważ jest to prefekt miejsca do zabawy w morzu lub picia bezpiecznie i świeżo w pływającym matowym na przykład ...

Sam basen tworzy zamknięty obszar, co daje mu dodatkowe bezpieczeństwo, gdy dzieci są na pokładzie, ale także dla wszystkich, ponieważ są chronione przed meduzą, rybami, przyległymi łodziami, ruchem łodzi podczas kotwiczenia, brudem, tworzywami sztucznymi, przynosi dużo spokoju, zapewnia więcej miejsca wokół łodzi, prywatność i zabawę.

Hot Tags: Jellyfish Protection Pływający basen, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like