Ochrona meduzy pływający basen na jacht

Szczegóły produktu

Podobnie jak tradycyjny basen ze słoną wodą na środku oceanu, basen ochronny dla meduz mocowany jest do rufy jachtu i jest szczególnie przeznaczony do użytku przez dzieci, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo, czystą wodę i bezpieczeństwo podczas pływania. Składa się z nadmuchiwanej, elastycznej ramy wyposażonej w uchwyty i elementy mocujące oraz pływającej siatki z dnem i ciężarkami do jej przytrzymywania. Ze względu na swój nadmuchiwany charakter konstrukcja pływającego basenu&# 39 zapobiega uszkodzeniom w przypadku fal lub silnego wiatru, a pływacy mogą w każdej chwili wygodnie się na nim oprzeć. Sztywna, ale elastyczna konstrukcja sprawia, że ​​basen jest łatwy w konfiguracji i pasuje do każdego jachtu.

different kinds of floating pool

Yolloy produkuje basen ochronny dla meduz w wysokiej jakości z dostępną na rynku plandeką PVC i wytrzymałymi siatkami. Pierścienie kotwiące D zostaną wykonane wszędzie, abyś mógł je zakotwiczyć w dowolnym miejscu.

details of pool

Yolloy ukończył również inny nadmuchiwany pływający basen z platformą, dzięki czemu można wziąć prysznic w słońcu lub dobrze wypocząć w dokach.

different style pools

Jak to działa?

Nie ma lepszej ochrony przed wzmacniaczem Jellyfish GG; to' to także nowa zabawka wodna do zabawy na pokładzie. CAŁKOWICIE EKOLOGICZNE, BEZ CHEMICZNYCH PRODUKTÓW!

Basen morski to dodatkowy element bezpieczeństwa na pokładzie Twojej łodzi, który zapewnia i umożliwia najbezpieczniejszą i najbardziej relaksującą kąpiel w morzu w każdym miejscu io każdej porze, nawet w nocy.

Basen morski to lekki, kompaktowy i przenośny system ochrony przed meduzami, który jest całkowicie bezpieczny i całkowicie nadający się do recyklingu, a także utrzymuje dzieci w pobliżu, bezpieczne i chronione. Basen OCEAN DREAMS zachwyci również dorosłych i dzieci, ponieważ jest to idealne miejsce do zabawy w morzu lub bezpiecznego i świeżego drinka na przykład na pływającym macie…

Sam basen tworzy zamknięty obszar, co daje dodatkowe bezpieczeństwo, gdy na pokładzie są dzieci, ale także dla wszystkich, ponieważ jest chroniony przed meduzami, rybami, sąsiednimi łodziami, ruchem łodzi podczas kotwiczenia, brudem, tworzywami sztucznymi, przynosi dużo spokoju umysłu, zapewnij więcej miejsca wokół łodzi, prywatności i zabawy.

Hot Tags: pływający basen ochrony meduz dla jachtów, producentów, dostawców, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like