Nadmuchiwana gra Yatch Joust w wodzie

Szczegóły produktu

Nowa wersja dmuchanej potyczki. Równoważnia pływająca to pojedynek na cokole bez drążków. Uczestnicy stoją na nadmuchiwanych pedałach, które unoszą się na wodzie i próbują strącić się nawzajem, rzucając w siebie wielką kulą wrakową. W grze bierze udział dwóch uczestników (gladiatorów), którzy wspinają się na nadmuchiwaną potyczkę jachtową. Następnie gladiatorzy walczą ze sobą, próbując zrzucić się nawzajem z piedestału do wody. Zwycięski gladiator jest pierwszym, który strącił wszystkich swoich przeciwników.

playing on water joust-3

Gotowe detale do referencji: antypoślizgowa drabinka, wysokiej jakości nadruk i najwyższa jakość wykonania.

detail showe of water joust

Każdy szczegół zostanie starannie zaprojektowany przed produkcją, więc jeśli chcesz spersonalizowaną zabawkę, na pewno otrzymasz od nas w 100% poprawną.

design of floating joust


FAQ

P1, jaki kolor jest dostępny?

A1, istnieje szereg kolorów do wyboru, takich jak czerwony, żółty, niebieski, zielony, różowy, pomarańczowy, fioletowy ...

Q2, czy możemy drukować logo lub obraz na produktach?

A2, tak, oczywiście. Większość naszych produktów to produkty wykonane na zamówienie klienta. Logo lub obraz można wydrukować za pomocą druku cyfrowego lub druku na jedwabiu. Możesz zaoferować użycie obrazu lub pliku graficznego do wydruków.

P3, skąd mogę wiedzieć, czy potwierdzić jakość gotowych przedmiotów?

A3, każdy przedmiot zostanie dokładnie przetestowany i sprawdzony. Po potwierdzeniu szczegółowe obrazy lub filmy zostaną przesłane do sprawdzenia, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek regulacji, nie ma problemu.

P4, Jak dostarczyć ładunek?

A4, od dawna współpracujemy z firmą logistyczną, aby pomóc w wysyłaniu przedmiotów z najlepszą obsługą. W międzyczasie, jeśli współpracujesz z firmą logistyczną, ładunek może wysłać twoja zaufana firma.

P5, czy mogę najpierw pobrać próbkę?

A5, tak, oczywiście. w przypadku małych przedmiotów dostępna jest bezpłatna próbka. Ale nie za darmo w przypadku dużych przedmiotów. W przeciwieństwie do innych drobiazgów, jeden z naszych produktów będzie kosztował co najmniej setki dolarów, plus koszty wysyłki, koszt ten wyniesie ponad tysiąc dolarów.

P6, jaka jest twoja gwarancja i serwis posprzedażny&# 39?

A6, większość przedmiotów ma 2 lata gwarancji, a niektóre inne mają 1 rok gwarancji. W okresie gwarancyjnym oferowane będą bezpłatne zestawy naprawcze, a także dożywotni przewodnik dotyczący modyfikacji nadmuchiwanego przedmiotu. Założenie jest takie, że produkt jest uszkodzony z powodów jakościowych, a nie z powodu innych sił zewnętrznych. Wszystkie nasze produkty są dobrej jakości, bez problemu można je wykorzystać w ciągu 5 lat, więc nie należy' w ogóle nie martw się o ten problem.

Hot Tags: nadmuchiwana gra joust w wodzie, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like