Nadmuchiwane zabawki wodne Fly Fish Tube dla 6 osób

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana fly fish tube ma zastosowanie moda i popularna zabawka jako zabawki plażowe, Materiał, którego użyliśmy do tej łodzi jest 0,9 mm plandeka PCV, która jest trwała, odporna na promieniowanie UV, ognioodporna i 100% wodoodporna. Konstrukcja jest uszczelniona wieloma uchwytami, które można przeciągnąć za jacht, aby mieć ekscytujące doświadczenie w sporcie wodnym.


Oto kilka zdjęć poniżej dla odniesienia
Inflatable Water Toys Fly Fish Tube For 6 People Inflatable Water Toys Fly Fish Tube For 6 People Inflatable Water Toys Fly Fish Tube For 6 People

Drugie zdjęcie jest widok na dolnej łodzi, niektóre pierścienie D na to może naprawić łodzi ryb latać do motorówki do surfowania, jak zdjęcie Baw się z łodzi ryb latać na oceanie!


Szybkie wyświetlanie specyfikacji:

ElementNadmuchiwane zabawki wodne Fly Fish Tube dla 6 osób
Rozmiar
3*4m
Materia ( Materia )L
trwała plandeka PCV 0,9 mm z Platona
Waga opakowania
48 kg
Czas realizacji
10-15 dni po otrzymaniu 50% depozytu
Termin wysyłki
drogą morską, drogą powietrzną, ekspresowymi są
Termin płatności
T / T na nasze konto firmowe lub Western Union (50% depozytu, saldo przed wysyłką)
Akcesoria
zestaw mocujący( zestaw naprawczy, woda klejowa), pompa powietrzna zatwierdzona przez CE lub UL, trwała torba plandeka PVC do pakowania
Cechy
Wodoodporny i ognioodporny, przyjazny dla środowiska, bezołowiowy, nietoksyczny, trwały i wytrzymały

Dlaczego warto wybrać nadmuchiwaną edoy?
1, Wzmocnione stitiching: Podwójne sititching, z czterokrotnym stitiching w dolnym punkcie naprężenia, w celu upewnienia się, że pontony wystarczająco silne.
2, Materiał: Wysoka trwałość ognioodporna plandeka PCV, która jest z 3 warstwami, dwie powlekane strony z silną siatką wewnątrz. Wszystkie są z certyfikatem CE i SGS, wiele kolorów do wyboru.
3, Pompy powietrza: dmuchawa CE lub UL, napompujemy pontony po zakończeniu dmuchawy, aby zapewnić, że pontony są wystarczająco napompowane.
4, sposób pakowania i sposób wysyłki: Możemy wysłać towar ekspresowo, drogą powietrzną lub morską, zależy to od ilości i objętości towaru.

Hot Tags: nadmuchiwane zabawki wodne latają rurką rybną dla 6 osób, producentami, dostawcami, fabryką, tanią, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like