dmuchana zjeżdżalnia wodna

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

dmuchana zjeżdżalnia wodna

Profesjonalny producent dmuchanego parku wodnego. Wysokiej jakości park wodny nadmuchiwany w najlepszej cenie. Plandeka PCV 0,9 mm.

Nasz dmuchany park wodny jest wykonany ze znakomitej spawarki wyprodukowanej w USA. Ma stabilną wydajność, co sprawia, że nadmuchiwany park wodny nie będzie spawany lub mniej spawany i będzie trwał dłużej. Szczegółowe informacje na temat tego nadmuchiwanego parku wodnego można znaleźć poniżej:


Pozycja Dmuchana zjeżdżalnia pływająca po wodzie
Materiał
Trwałe plandeki PCW o grubości 0,9 mm (32 uncje)
Napompowane wymiary produktu
4mL * 2,5mW * 1,5mH (13,1 ftL * 8,2 ftW * 5ftH)
Waga paczki
75 kg (165 funtów)
Wymiary opakowania
102 cm * 65 cm * 65 cm
Lokalizacje aplikacji
park wodny, basen, jezioro i wybrzeże
Termin płatności
T / T na nasze konto firmowe lub Western Union (50% depozytu, saldo przed wysyłką)
MOQ
1 PC
Akcesoria
zestaw mocujący (materiał mocujący i klej), pompa powietrza zatwierdzona przez CE i trwała winylowa torba do przewozu
Uwaga
jest wykonany ze znakomitej spawarki wyprodukowanej w USA, która ma stabilną wydajność


Dmuchana zjeżdżalnia pływająca po wodzie każdy nadmuchiwany w plandekę z PCV 0,9 mm, 1000D, który jest wodoodporny i trudnopalny, zgodny z BS7837 (British Standard), EN71 i SGS, EN14960. Mamy podwójne szwy wszędzie, z czterokrotnym szyciem w dolnym punkcie naprężenia. Podwójne szwy wewnątrz i na zewnątrz oraz wzmocnione pasy na dole i na każdym narożniku, aby upewnić się, że pontony są wystarczająco mocne. Poza tym zarówno linie zszywające, jak i farby drukarskie posiadają certyfikaty ISO i SGS.


Szczegóły nadmuchiwanej zjeżdżalni wodnej


Rewolucja to zarówno rocker, jak i slide!


W trybie slajdów użytkownicy mogą wspinać się na szczyt, korzystając z jednej z trzech różnych tras - nawet w pionie! Dodatkowa zjeżdżalnia zapewnia ogromne emocje. Po prostu przekręć rewolucję na przygodową akcję w trybie Rocker, która jest świetnym ćwiczeniem tworzenia zespołu! Rewolucja zapewnia godziny zabawy i niekończących się śmiechów i może pomieścić do 12 użytkowników.


Więcej Inflatable Water Revolution Rocker, Water Park Inflatable Floating Climing And Slide Showcase


Inflatable Water Teeter Revolution jest potrzebny do gry na świeżym powietrzu lub sportów wodnych, nasza jest dobrym wyborem i pełna buzzworthy za swoją niedrogą cenę i ładnie wyglądającą! Więc ... skontaktuj się z nami! I zabierz je do domu

Zapytanie