Nadmuchiwana huśtawka kołysania się wody

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana huśtawka kołysania się wody

Pamiętasz, kiedy szedłeś bawić się na balansowaniu? Przeżyj te wspomnienia i podziel się nimi ze swoimi dziećmi, korzystając z nadmuchiwanej wody. Nadmuchiwany huśtawka dla jednego gracza chwieje się, aby Twoje dzieci mogły bawić się w letnich basenach. Ta pływająca, nadmuchiwana huśtawka wodna sprawi, że tradycyjna huśtawka lądowa będzie trochę nudna. Również małe dzieci mogą zacząć bawić się wodą pod nadzorem rodziców.

Inflatable Water Totter Floating


Huśtawka Inflatable Water Totter Teeter jest bardzo popularna zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych do uprawiania sportu i rekreacji, jest szeroko stosowana w centrach zabaw, parkach rozrywki, parkach wodnych, imprezach wakacyjnych, basenach i sportach widokowych nad morzem.

Możesz dodać tę nadmuchiwaną aktywność wodną do swojego istniejącego parku wodnego, aby przyciągnąć więcej turystów, możesz wybrać kolor, jak chcesz.

Nadmuchiwana huśtawka huśtawka do wody dla dorosłych i dzieci jest bardzo łatwa w montażu. Przygotuj ziemię, otwórz opakowanie pontonów i dmuchawy. Włącz dmuchawę i nadmuchaj ją.

2019-11-05-16-29-126 (1)

Hot Tags: Nadmuchiwana huśtawka huśtająca się w wodzie, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like