Nadmuchiwany cel piłki wodnej na mecze piłki nożnej

Szczegóły produktu

   Nadmuchiwana piłka nożna wody przyniesie dużo zabawy. Jest to dobry wybór dla letnich sportów wodnych. Wielu fanów piłki nożnej może cieszyć się ich ekscytujący czas gry w piłkę nożną i poprawić umiejętności w tym samym czasie.

Nadmuchiwany cel piłki nożnej może być szeroko stosowany na basenie, jeziorze, parku wodnym, plaży, szkole piłkarskiej i tak dalej, co jest naprawdę wygodne dla ograniczonej przestrzeni do przechowywania i zabawy. Robimy to w wysokiej jakości komercyjnych jakości materiał plandeka PVC, który pozwoli mu w dobrym stanie 3 lat bez problemu.    

inflatable soccer gold    

Yolloy oferuje produkty wysokiej jakości:        

Materiał:
plandeka PCV, której używamy, pochodzi od najlepszego dostawcy materiałów w China-PLATO. Jest to plandeka PCV klasy handlowej, która zawiera siatkę wzmocnioną wewnątrz i PVC powlekane po obu stronach. Wszystkie użyte przez nas surowce przeszły test EN71, EN14960 i ROSE. to sprawia, że dobra zapobieganie skrobanie.

Wytrzymały uchwyt i pierścienie kotwiące:
pierścień kotwiczny jest odporny na wytrawianie przy użyciu wody morskiej do mocowania pływającego nadmuchiwanego produktu, a uchwyty z podwójną warstwą i mocnymi pasami najlepiej chronić ręce podczas czasu gry. konstrukcja zaworu powietrza dla inflacji i deflacji

Uszczelnienie wysokociepłowe:
używamy zaawansowanej spawarki, aby jak najlepiej związać każdą część z szczelnymi z profesjonalnymi pracownikami. jakość, sprawdzając wszystkie szczegóły na różnych wymaganiach przed wysyłką.details of water football net    Powyższa specyfikacja produktu jest dla normalnego odniesienia, można ją dostosować do twoich wymagań. OEM i ODM są dostępne dla nas. zapraszamy na zapytanie!

Więcej modeli od YOLLOY

water ball toys

Hot Tags: Nadmuchiwany cel piłka nożna na mecze piłki nożnej, producentów, dostawców, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również