Nadmuchiwana bramka wodna do gier piłkarskich

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana gra w piłkę nożną na wodzie przyniesie graczowi wiele radości w wodzie. Jest to dobry wybór na letnie sporty wodne. Wielu fanów piłki nożnej może cieszyć się ekscytującą grą w piłkę nożną i jednocześnie doskonalić swoje umiejętności.

Nadmuchiwana sieć wodna może być szeroko stosowana na basenie, jeziorze, wesołym parku wodnym, nad morzem, w szkole piłkarskiej i tak dalej, co jest naprawdę wygodne w przypadku ograniczonej przestrzeni do przechowywania i zabawy. Wykonujemy go z wysokiej jakości komercyjnego materiału plandekowego PCV, który pozwoli na 3 lata bez problemu.

inflatable soccer gold

Jakość:

  1. materiał:
    używane przez nas plandeki PVC pochodzą od najlepszego dostawcy materiałów w Chinach-PLATO. To' to komercyjna plandeka PVC, która zawiera siatkę wzmocnioną wewnątrz i powleczoną PVC z obu stron. Wszystkie użyte przez nas surowce przeszły testy EN71, EN14960 i ROSE. stanowi dobrą ochronę przed skrobaniem.

  2. wytrzymały uchwyt i pierścienie kotwiące:
    Pierścień kotwicy jest odporny na wytrawianie, używany w wodzie morskiej do mocowania pływającego nadmuchiwanego produktu, a uchwyty z podwójną warstwą i mocnymi pasami najlepiej chronią ręce podczas gry.

  3. konstrukcja zaworu powietrza dla inflacji i deflacji

  4. wysokie zgrzewanie:
    Używamy zaawansowanej spawarki, aby uzyskać najlepsze połączenie każdej części w celu zapewnienia szczelności z profesjonalnymi pracownikami. kontrola jakości wszystkich szczegółów opiera się na różnych wymaganiach przed wysyłką.

details of water football net

Powyższa specyfikacja produktu jest dla normalnego odniesienia, można ją dostosować do własnych wymagań.OEM i ODM są dostępne dla nas. witamy w zapytaniu!

Hot Tags: Nadmuchiwana bramka do piłki nożnej na wodzie do gier piłkarskich, producentów, dostawców, fabryki, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like