Nadmuchiwany walec do bieżącej wody do parku wodnego

Szczegóły produktu

Dmuchany wałek do wody to jedna z ekscytujących zabawek wodnych dla osób uprawiających bieganie i rekreację zorbingową. Możemy go również używać chodząc po lądzie. Najwyraźniej uczestnicy przeżyją ekscytujące przeżycia w zabawie z dmuchaną piłką, którą dzieci uwielbiają bardziej niż dorośli.

Do wyboru gama kolorów, rozmiar wzmacniacza GG; nadruk można dostosować.

water walking roller

Po pierwsze, Yolloy Inlatables Ltd produkuje koło wodne z mocnym materiałem PVC. Droższy TPU jest opcjonalny. Po drugie, rolka chomika ma konstrukcję dwuścienną. Składa się z dwóch wejść po obu stronach. Zapewniają one bezpieczeństwo graczom stojącym w chodziku. Ponadto wiele rolek zorb jest dostępnych w różnych wzorach i rozmiarach. W najlepszej sprzedaży są rolki do czystej wody. Krótko mówiąc, otrzymasz od nas gwarancję jakości i długą gwarancję. Zapewniamy również szybką dostawę na kilka dni. Konkurencyjne ceny są zawsze dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do wysłania zapytania!


Nasza zaleta nadmuchiwanego walca na wodę:

1) Wszędzie wykonujemy wzmocnienia dla dużej zabawki wodnej, połączenie między elementami parku to trwałe oczka, konstrukcja może sprawić, że gigantyczny park wodny będzie bardzo stabilny.

2) Na wszystkich elementach tej zabawki wodnej montujemy wysokiej jakości zawór odpowietrzający z Europy, dzięki czemu elementy te mogą automatycznie uwalniać powietrze do poziomu bezpieczeństwa po przekroczeniu ciśnienia powietrza.

3) Używamy grubego i dużego pierścienia kotwicznego ze stali nierdzewnej z trwałymi podkładkami kotwiącymi na dole pontonów.

4) Materiał: używamy najlepszej plandeki PCV o grubości 0,9 mm lub 0,65 mm do gier wodnych.

najlepszy materiał jest bardzo ważny w grach. Wszystkie dmuchane gry są wykonane z bardzo wytrzymałej ognioodpornej plandeki PCV, która ma 3 warstwy, dwie powlekane strony z mocną siatką wewnątrz. Środek zmniejszający palność spełnia BS7837. Nasz materiał został zatwierdzony przez SGS.

5) Zgrzewarka na gorąco: W przypadku gry w szczelną wodę bardzo ważne jest dobre spawanie. Posiadamy zaawansowaną spawarkę i najlepszych pracowników w branży nadmuchiwanej, aby zapewnić to osiągnięcie.

6) Drukowanie: druk cyfrowy, druk jedwabny lub malowanie ręczne. Wysoki poziom malowania sprawia, że ​​nasze produkty nie będą się kleić i blaknąć, ale utrzymają się przez długi czas. I drukuje szybko iw dobrej jakości. Ponadto wykonujemy płynną folię zabezpieczającą na powierzchni druku cyfrowego.

7) Dmuchawa / pompa: pompa powietrza CE: 220 V; Pompa powietrza UL: 110 V.

8) Mocne torby z paczkami: Rozprowadzamy powietrze, aby pomóc deflacji przed rzutem, a następnie kładziemy pasek na zewnątrz, aby go związać. Do pakowania jednostek użyjemy torby brezentowej, która jest tym samym materiałem co gry. Dzięki temu paczki nie zostaną zniszczone podczas procesu dostawy. W przypadku dużych jednostek wykonamy dodatkową opaskę na uchwyt poza opakowaniami. Abyś mógł szybko znaleźć swój towar, wkleimy papier do oznaczeń z numerem zamówienia i wydrukujemy logo naszej firmy' s na zewnętrznej stronie opakowania worka PVC i kartonu.

9) Akcesoria: zestaw naprawczy (materiał i klej), pompka powietrza, torba transportowa.

workmanship details 1100x400-1

Quality details (2)

Hot Tags: Nadmuchiwany walec do wody do parku wodnego, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like