Nadmuchiwany wałek na wodę do parku wodnego

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany Wałek wodny jest jednym z ekscytujących zabawek wodnych dla osób biegających i wodnych rekreacji. Możemy również używać go chodzenie po lądzie. Wygląda na to, że uczestnicy przejdą ekscytujące doświadczenie w zabawie z nadmuchiwaną kulą rolkową. Dzieci kochają go znacznie bardziej niż dorośli.

Można wybrać zakres kolorów, rozmiar i drukowanie można dostosować.

water walking roller

Po pierwsze, Yolloy Inlatables Ltd produkuje koło rolkowe wodne z mocnym materiałem PVC. Droższe TPU jest opcjonalne. Po drugie, rolka koła chomika ma dwuścienną strukturę. Składa się z dwóch pozycji po obu stronach. Te przynoszą bezpieczeństwo graczom, gdy stoją wewnątrz wędrówka wodnego. Ponadto, duża liczba rolek zorb są dostępne w różnych wzorach i rozmiarach. Czyste rolki wody są w najlepszej sprzedaży. Krótko mówiąc, otrzymasz od nas gwarantowaną jakość i długą gwarancję. Robimy również szybką dostawę kilku dni. Konkurencyjne ceny są zawsze dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do wysłania zapytania!


Nasza zaleta nadmuchiwanego wałka do wody bieżącej:

1) Wszędzie robimy wzmocnienia dla dużej publicznej wiązki, połączenie między elementami parku są trwałe oczka, struktura może sprawić, że gigantyczny park wodny połączy się bardzo stabilnie.

2) Instalujemy wysokiej jakości zawór nadmiarowy powietrza z Europy na wszystkich elementach tej śnigodkiej, dzięki czemu przedmioty mogą automatycznie uwalniać powietrze do poziomu bezpieczeństwa po przekroczeniu ciśnienia powietrza.

3) Używamy grubego i dużego pierścienia kotwiącego ze stali nierdzewnej z trwałymi podkładkami kotwiący na dole pontonów.

4) Materiał: Używamy najlepszych plandeki 0,9 mm lub 0,65 mm PVC do gier wodnych.

najlepszy materiał jest bardzo ważny dla gier. Wszystkie nadmuchiwane gry są wykonane przez wysokiej trwałości ognioodporne PLANDEKA PVC, który ma 3 warstwy, dwie powlekane strony z silną siatką wewnątrz. Trudnopalne spełniają BS7837. Nasz materiał został zatwierdzony przez firmę SGS.

5) Spawarka na gorąco: Do uszczelnionej gry wody, dobre spawanie jest bardzo ważne. Mamy zaawansowaną maszynę spawalniczą i najlepszych pracowników w branży nadmuchiwanej, aby zapewnić osiągnięcie tego celu.

6) Drukowanie: druk cyfrowy, druk jedwabiu lub malowanie ręczne. Malowanie na wysokim poziomie sprawia, że nasze produkty nie będą lepkie i zanikają kolorystycznie, ale utrzymują się przez długi czas. I drukuje szybko i w dobrej jakości. Co więcej, robimy płynną folię chroniącą na powierzchni druku cyfrowego.

7) Dmuchawa / pompa: pompa powietrza CE: 220V; Ul pompa powietrza: 110V.

8) Mocne torby pakietowe: Rozprowadzamy powietrze, aby pomóc deflacji przed toczą grę, a następnie umieścić pasek na zewnątrz, aby go związać. Użyjemy worek plandeka, który jest taki sam materiał jak gry do pakowania jednostek. Tak więc paczki nie będą frazzled podczas procesu dostawy. W przypadku dużych jednostek, zrobimy dodatkową opaskę poza pakietami. Aby umożliwić Ci szybkie znalezienie towaru, wklejemy papier ze znakiem zamówienia z numerem zamówienia i wydrukujemy logo naszej firmy na zewnątrz torby i kartonu z PVC.

9) Akcesoria: Zestaw naprawczy (materiał i klej), pompa powietrza, torba do przenoszenia.

workmanship details 1100x400-1

Quality details (2)

Hot Tags: Nadmuchiwana rolka do wody do wody dla parku wodnego, producentów, dostawców, fabryka, tania, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like