Nadmuchiwany park rozrywki z basenem

Szczegóły produktu

W dzisiejszych czasach pojawia się coraz więcej zabawek, które pozwalają ludziom cieszyć się spokojnym życiem, w tym nadmuchiwane zabawki wodne. Podobnie jak ten nadmuchiwany park rozrywki w kształcie białego rekina z różnymi pływającymi zabawkami i dużym basenem. ludzie mogą pływać na basenie, wskakiwać na trampolinę, zjeżdżać ze zjeżdżalni z białym rekinem, wspinać się po górze lodowej, bawić się wahadłowcem i rockerem Saturn itp. tak wiele gier, w które możesz grać w parku wodnym.

Jeśli są jakieś inne zabawki wodne, z którymi chcesz połączyć, po prostu skontaktuj się z nami, aby dostosować je do indywidualnych potrzeb.OEM i ODM są dopuszczalne, ponieważ mamy profesjonalny zespół projektantów, który może oprzeć projekt na pomysłach klientów.

initpintu_副本5

Nasza jakość:

1. materiał:

Plandeki PCV klasy handlowej, których używamy, pochodzą od najlepszego dostawcy materiałów w Chinach-PLATO. To' to komercyjna plandeka PVC, która zawiera mocną siatkę wzmocnioną wewnątrz i powleczoną PVC na obu powierzchniach zewnętrznych. Wszystkie użyte przez nas surowce przeszły testy EN71, EN14960 i ROSE. stanowi dobrą ochronę przed skrobaniem. i torba z zestawem naprawczym zostanie dołączona do naszego nadmuchiwanego produktu.

2. trwały uchwyt i pierścienie kotwiące:

Pierścień kotwicy jest odporny na wytrawianie, używany w wodzie morskiej do mocowania pływającego nadmuchiwanego produktu, a uchwyty z podwójną warstwą i mocnymi pasami najlepiej chronią ręce podczas gry.

3. konstrukcja zaworu powietrznego do inflacji i deflacji

4. wysokie zgrzewanie:

Używamy zaawansowanej spawarki, aby uzyskać najlepsze połączenie każdej części dla szczelności z profesjonalnymi pracownikami. kontrola jakości wszystkich szczegółów opiera się na różnych wymaganiach przed wysyłką.
Hot Tags: Nadmuchiwany park rozrywki z basenem, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like