Nadmuchiwany park rozrywki z basenem

Szczegóły produktu

W dzisiejszych czasach coraz więcej zabawek występuje dla ludzi, aby bawić się ciesząc się swoim spokojnym życiem, w tym nadmuchiwany basen. podobnie jak ten biały rekin kształt nadmuchiwany park basen z różnych pływających zabawek i duży basen. ludzie mogą pływać w basenie, skakać na trampolinie cambo, zsunąć się ze zjeżdżalni białego rekina, wspiąć się na górę lodową, bawić się teeterem i rockerem Saturn, itp., tak wiele gier, z których możesz grać w parku wodnym.

Jeśli są jakieś inne zabawki wodne, z którymi chcesz się połączyć, po prostu skontaktuj się z nami, aby uzyskać dostosowanie. OEM i ODM są dopuszczalne.ponieważ mamy profesjonalny zespół projektowy, który może sprawić, że projekt będzie bazą na pomysłach klientów.Oto więcej simular park basen wodny.

inflatable pool slide

Nasza jakość:

materiał 1.materiał:

Komercyjna plandeka PCV, której używamy, pochodzi od najlepszego dostawcy materiałów w China-PLATO. Jest to plandeka pcv klasy handlowej, która zawiera mocną siatkę wzmocnioną wewnątrz i PVC powlekane zarówno powierzchnią zewnętrzną. Wszystkie użyte przez nas surowce przeszły test EN71, EN14960 i ROSE. to sprawia, że dobra zapobieganie skrobanie. i naprawa torba zestaw zostanie dołączony do naszego nadmuchiwanego produktu.

2.trwały uchwyt i pierścienie kotwiące:

pierścień kotwiczny jest odporny na wytrawianie przy użyciu wody morskiej do mocowania pływającego nadmuchiwanego produktu, a uchwyty z podwójną warstwą i mocnymi pasami najlepiej chronić ręce podczas czasu gry.

3.konstrukcja zaworu powietrza do inflacji i deflacji

4. uszczelnienie cieplne:

używamy zaawansowanej spawarki, aby jak najlepiej związać każdą część z szczelnymi z profesjonalnymi pracownikami. jakość, sprawdzając wszystkie szczegóły na różnych wymaganiach przed wysyłką.
Hot Tags: Nadmuchiwany park rozrywki z basenem, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like