Nadmuchiwany tor przeszkód wodnych dla jeziora

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany tor przeszkód wodnych dla jeziora


Nadmuchiwana przeszkoda wodna Yolloy dla jeziora! Spodziewaj się zabawy i emocji dla całej rodziny, gdy ślizgniesz się, ślizgniesz i ślizgniesz się po naszym kursie przeszkód wodnych nad jeziorem i na stacjach wspinaczkowych. Jest to jedna z najlepszych aktywności w Kursie Przeszkód nadmuchowych dla jeziora.

Przyjdź i przeżyj jeden z kursów nadmuchiwanych wodą nad jeziorem Yolloy! Ten wodny tor przeszkód jest idealnym sposobem na połączenie zabawy z fitnessem, a najlepsze jest to jedno z najlepszych zajęć dla całej rodziny. Kurs składa się z najnowocześniejszego sprzętu, w tym pływającego boiska do siatkówki, zjeżdżalni nadmuchiwanych, siłowni w dżungli i koła chomika. Wszystkie elementy są ze sobą połączone i pływają po oszałamiającym jeziorze. Przygotuj się na poślizg, zjeżdżanie i przesuwanie się po torze!

Inflatable Water Obstacle Course For Lake (2)

Poniżej znajduje się szczegółowy opis kursu przeszkód wodnych nadmuchiwanych.

Nazwa produktu: Nadmuchiwany tor przeszkód wodnych

Pas startowy Plandeka PCV 0,9 mm 2X1X0,3mH
Piłka Plandeka PCV 0,9 mm 2X2X1.3mH
Tunel Plandeka PCV 0,9 mm 2X2X1,8mH
Góra lodowa Plandeka PCV 0,9 mm 2X2X1,5 mH
Kropelka Plandeka PCV 0,9 mm 3mL * 2mW
Pas startowy Plandeka PCV 0,9 mm 2X2X0,3mHYOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani kurs nadmuchiwanych przeszkód wodnych do jeziora ze swojej profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie