Nadmuchiwana woda Pływająca Huśtawka

Szczegóły produktu

Nadmuchiwane zabawki wate są niezbędne w wodnym parku rozrywki. Specjalne dla młodych ludzi, te gry wodne mogą przynieść im stymulację i wyzwanie. Kiedy cieszą się radością z wody, jednocześnie mogą nauczyć się współpracować ze swoimi partnerami.

Jest to szczelny park wodny Sprzęt Trwałe plandeki PCV Nadmuchiwane huśtawka wody, która jest częścią parku wodnego. Może być używany pojedynczo lub używany w połączeniu z innymi.

Yolloy nadmuchiwane huśtawka są wykonane przez wysokiej jakości klasy handlowej pcv plandeki materails i wykonane przez zaawansowaną maszynę spawalniczą w celu zapewnienia wysokiej jakości, tylko jeden raz inflacja będzie utrzymywać powietrze dobrze trwać długo, nawet w bardzo niskiej lub wysokiej temperaturze. Te pontony są zwykle używane jako gry dla parków wodnych, otwartych mórz, jezior, basenów itp.

Inny kolor nadmuchiwanego huśtawka wody dla refinflatable swing


Inne pojedyncze elementy mogą być używane razem z tym nadmuchiwanym

single elements-1

single elements-3


Szczegóły dotycząceNadmuchiwana woda Huśtawka

Nazwa produktu
Nadmuchiwana woda pływająca Huśtawka
Rozmiar6 ml x 2mW x 3,2 mH
Materiał0,65 mm PVC
KolorJako obrazy lub dostosowane
Pompa powietrza(110v-120v lub 220v-240v)
NaprawczyZa darmo
Drukowanie logoOpłata ta może być dodatkowo naliczana w zależności od ilości, koloru i rozmiaru drukowania (zwykle od bezpłatnego do 100 USD). Możesz przesłać nam grafikę o wysokiej rozdzielczości w formacie JPG, PDF, AI lub PSD
Szczegóły opakowania

1. Organizujemy pakowanie nadmuchiwanych gier mocną plandeką standardową torbą pcv Aby szybko znaleźć swoje towary, zrobimy uwagę w torbie pakującej.

2. Zorganizujemy dmuchawę powietrza przy skrzynce w pudełku z kartonem standar.

W przypadku sprzedaży hurtowej, drukowania, koloru, projektu lub wysyłki prosimy o kontakt!


Często zadawane pytaniaCalaflatable Woda pływająca Huśtawka

P: Czy można na zamówienie zrobić projekt?

O: Tak. Możesz wybrać podobny projekt z naszego cennika, aby zmienić lub wysłać swój własny projekt z wymaganiami szczegółowymi.

P: Z czego wykonane są te gry wodne?

A: trwały materiał laminowany PVC, wysoka wytrzymałość, bezołowiowy, odporny na warunki atmosferyczne, wodoodporny, ognioodporny, chroniący przed promieniowaniem UV, 0,6 mm lub 0,9 mm grubości.

P: Czy polecacie materiał 0,6 mm lub 0,9 mm?

A: Oba materiały są dobre, ale 0,9 mm ma lepszą odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozdarcie i wyjątkową wydajność w wysokich lub niskich temperaturach, ale także utrzymuje powietrze lepiej niż 0,6 mm, szczególnie w przypadku dużych rozmiarów.

P: Jak nadmuchać nadmuchiwaną grę wodną?

O: Może nadmuchać powietrzem elektrycznymi pompami powietrza, które są 30 USD za każdy. Zwykle trwa kilka minut, aby nadmuchać w zależności od projektu.

P: Czy można wydrukować nasze logo na produktach?

O: Tak. Opłata ta może być dodatkowo naliczana w zależności od ilości, koloru i rozmiaru drukowania (zwykle od bezpłatnego do 100 USD). Możesz wysłać nam grafikę o wysokiej rozdzielczości w jpg, PDF, AI lub PSD.

P: Co się stanie, jeśli zostanie przebity?

Odp .: Uszkodzenia można po prostu naprawić za pomocą naszego zestawu naprawczego (plastry materiałowe i klej) lub maszyny spawalniczej, jeśli to konieczne.

Kroki zamówienia:

1). Proszę określić, która ilość towaru i zamówienia z wszelkimi niestandardowymi wymaganiami, jeśli masz.

2). Zacytujemy najlepszą cenę ze szczegółami odpowiednio.

3). Jeśli potwierdzisz zamówienie, zrobimy Fakturę Proforma z zamówieniami i szczegółami płatności.

Hot Tags: nadmuchiwana huśtawka pływająca, producenci, dostawcy, fabryka, tania, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like