Nadmuchiwana pływająca huśtawka na wodzie

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Dmuchane zabawki wodne są niezastąpione w wodnym parku rozrywki. Te wodne zabawy, przeznaczone specjalnie dla młodych ludzi, mogą być stymulacją i wyzwaniem. Kiedy czerpią radość z wody, jednocześnie mogą nauczyć się współpracować ze swoimi partnerami.

To jest hermetyczny sprzęt do parku wodnego Trwała plandeka z PCV Nadmuchiwana huśtawka wodna, która jest częścią parku wodnego. Może być używany pojedynczo lub w połączeniu z innymi.

Nadmuchiwana huśtawka Yolloy jest wykonana z wysokiej jakości komercyjnej plandeki PCV i wykonana za pomocą zaawansowanej spawarki, aby zapewnić wysoką jakość, tylko jednorazowa inflacja utrzyma powietrze na długo, nawet w ekstremalnie niskiej lub wysokiej temperaturze. Te pontony są zwykle używane jako gry zabawkowe w parkach wodnych, na otwartym morzu, w jeziorach, basenach itp.

Nadmuchiwana huśtawka wodna w innym kolorze do refinflatable swing


Do tej nadmuchiwanej huśtawki można używać innych pojedynczych elementów

single elements-1

single elements-3


SzczegółyNadmuchiwana huśtawka wodna

Nazwa produktu
Nadmuchiwana pływająca huśtawka na wodzie
Rozmiar6mL x 2mW x 3,2mH
Materiał0,65 mm PCV
KolorJako zdjęcia lub dostosowane
Pompa powietrza(110 V-120 V lub 220 V-240 V)
Zestaw naprawczyZa darmo
Drukowanie logoMoże to podlegać dodatkowej opłacie w zależności od ilości, koloru i rozmiaru druku (zwykle od bezpłatnej opłaty do 100 USD). Możesz przesłać nam grafikę w wysokiej rozdzielczości w formacie JPG, PDF, AI lub PSD
Szczegóły pakowania

1.Zorganizujemy pakowanie nadmuchiwanych gier za pomocą mocnej standardowej torby z plandeką. Aby szybko znaleźć twoje towary, zrobimy uwagę w torbie do pakowania.

2.Zorganizujemy dmuchawę powietrza w standardowym pudełku kartonowym.

W sprawie sprzedaży hurtowej, nadruku, koloru, projektu lub wysyłki prosimy o kontakt!


Często zadawane pytania dotycząceWpłaska huśtawka pływająca na wodzie

P: Czy możesz wykonać projekt na zamówienie?

Odp .: tak. Możesz wybrać podobny projekt z naszego cennika, aby zmienić lub wysłać własny projekt ze szczegółowymi wymaganiami.

P: Z czego są wykonane te gry wodne?

Odp.: Trwały materiał laminowany PVC, o wysokiej wytrzymałości, bezołowiowy, odporny na warunki atmosferyczne, wodoodporny, ognioodporny, chroniący przed promieniowaniem UV, dostępna grubość 0,6 mm lub 0,9 mm.

P: Czy polecasz materiał 0,6 mm lub 0,9 mm?

Odp.: Oba materiały są dobre, ale 0,9 mm ma lepszą odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozdarcie i wyjątkową wydajność w wysokich lub niskich temperaturach, a także utrzymuje powietrze lepiej niż 0,6 mm, szczególnie w przypadku dużych projektów.

P: Jak nadmuchać dmuchaną wodę?

Odp .: można nadmuchać powietrzem za pomocą elektrycznych pomp powietrza, które kosztują 30 USD za sztukę. W zależności od projektu, zwykle napełnienie trwa kilka minut.

P: Czy można wydrukować nasze logo na produktach?

Odp .: tak. Może to podlegać dodatkowej opłacie w zależności od ilości, koloru i rozmiaru druku (zwykle od bezpłatnej opłaty do 100 USD). Możesz przesłać nam grafikę w wysokiej rozdzielczości w formacie JPG, PDF, AI lub PSD.

P: Co się stanie, jeśli zostanie przebity&# 39?

Odp .: Uszkodzenie można po prostu naprawić za pomocą naszego zestawu naprawczego (łaty materiałowe i klej) lub w razie potrzeby za pomocą spawarki.

Zamówienie Kroki:

1). Proszę określić, który przedmiot i ilość zamówienia mają jakiekolwiek niestandardowe wymagania, jeśli masz.

2). Podamy najlepszą cenę wraz ze szczegółami.

3). Jeśli potwierdzisz zamówienie, wystawimy fakturę Proforma ze szczegółami zamówienia i płatności.

Hot Tags: nadmuchiwana huśtawka pływająca na wodzie, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie