Inflatable Water Floating Swing

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Inflatable Water floating Swing


Jest to Airtight Water Park Equipment Wytrzymała PVC pływająca Huśtawka pływająca i jest częścią parku wodnego, który jest bardzo bezpieczny dla brzegu morza.

Nasze urządzenia do parku wodnego Airtight Wytrzymałe PVC pływające Swing są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaawansowanej maszyny spawalniczej w celu zapewnienia wysokiej jakości, tylko jeden raz inflacja będzie utrzymywać powietrze na długo, nawet w ekstremalnie niskiej lub wysokiej temperaturze. Te dmuchane pufy są zazwyczaj używane jako zabawki do parków wodnych, otwartych mórz, jezior, basenów itp.


Poniżej znajdują się zdjęcia pływającej Huśtawki z dmuchaną wodą

Inflatable Swing 3Inflatable Swing 2

Szczegóły pływającej Huśtawki z dmuchaną wodą

Nazwa produktu
Inflatable Water floating Swing
Rozmiar 6 ml x 2 mW x 3,2 mH
Materiał 0,65 mm PVC
Kolor Jako zdjęcia lub dostosowane
Pompa powietrza (110v-120v lub 220v-240v)
Zestaw naprawczy Za darmo
Drukowanie logo Może to być dodatkowe obciążenie w zależności od ilości, koloru i rozmiaru druku (zazwyczaj od darmowego do 100 USD). Możesz przesłać nam grafikę w wysokiej rozdzielczości w formacie JPG, PDF, AI lub PSD
Szczegóły pakowania

1. Organizujemy pakowanie dmuchanych zabawek za pomocą mocnej plandeki standardowej torby pcv. Aby szybko znaleźć twoje towary, zrobimy uwagę w torbie do pakowania.

2.Dowiskujemy dmuchawę powietrzną za pomocą standardowego pudełka kartonowego.

W przypadku sprzedaży hurtowej, drukowania, kolorystyki, projektu lub wysyłki, prosimy o kontakt!


Najczęściej zadawane pytania dotyczące pływającej pływającej huśtawki pływającej


P: Czy możesz stworzyć projekt na zamówienie?

Odp .: Tak. Możesz wybrać podobny wzór z naszego cennika, aby zmienić lub wysłać własny projekt z wymaganiami dotyczącymi szczegółów.

P: Z czego są zrobione te wodne gry?

Odp .: trwały materiał laminowany PCV, o wysokiej wytrzymałości, bezołowiowy, odporny na warunki atmosferyczne, wodoodporny, ognioodporny, chroniący przed UV, o grubości 0,6 mm lub 0,9 mm.

P: Czy polecasz materiał o grubości 0,6 mm lub 0,9 mm?

Odp .: Oba materiały są dobre, ale 0,9 mm ma lepszą odporność na ścieranie, wytrzymałość na rozdarcie i doskonałe działanie w wysokich lub niskich temperaturach, utrzymuje również powietrze lepiej niż 0,6 mm, zwłaszcza w przypadku dużych projektów.

P: Jak nadmuchać grę nadmuchiwaną wodą?

Odp .: Można nadmuchać powietrzem za pomocą elektrycznych pomp powietrza, które wynoszą 30 USD za sztukę. Zwykle zajmuje to kilka minut w zależności od projektu.

P: Czy mogę wydrukować nasze logo na produktach?

Odp .: Tak. Może to być dodatkowe obciążenie w zależności od ilości, koloru i rozmiaru druku (zazwyczaj od darmowego do 100 USD). Możesz przesłać nam grafikę w wysokiej rozdzielczości w formacie JPG, PDF, AI lub PSD.

P: Co stanie się, jeśli zostanie przebita?

Odp .: Szkody mogą być naprawione po prostu przez nasz zestaw naprawczy (plastry i klej) lub w razie potrzeby przez spawarkę.

Kolejność kroków:

1). Proszę określić, który przedmiot i wielkość zamówienia spełnia wszelkie wymagania, jeśli tak.

2). Podamy najlepszą cenę ze szczegółami.

3). Po potwierdzeniu zamówienia wykonamy Fakturę Proforma z danymi zamówienia i płatności.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwałą i tanią pływającą huśtawkę na wodę z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie