Nadmuchiwany pokład wodny float row

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany pokład wodny można nazwać nadmuchiwanym podium, które jest dla zwycięzców, którzy dostają jedną dwie trzy, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia. Ale bardzo trudno jest utrzymać ją w równowadze. Bądź ostrożny, lub zostaniesz wyrzucony do wody. Jest to również bardzo zabawne grać z innymi graczami, aby zobaczyć, kto wpadnie do wody, a kto może utrzymać się do końca.

Pokład wodny float w innym kolorze dla odniesienia

inflatable polium


Nazwa ProduectNadmuchiwany pokład wodny do parku wodnego
Rozmiar2,5*2,5*0.8m
MateriałPlandypy PCV 0,9 mm
KolorDostosowane

Zalety nadmuchiwanego pokładu wodnego YOLLOY

1. Cena fabryczna

W oparciu o równy poziom jakości nadmuchiwanego parku wodnego, zamawianie od Bouncia bezpośrednio może zaoszczędzić 3 razy więcej niż zamawianie od innej marki.

2.Anti-UV&materiał odporności na ciepło

Bouncia używać dostosowane anty UV&heat materiał sprawia, że żywotność pływającego parku wodnego 30% -50% dłużej niż normalny materiał, że większość dostawców zostały przy użyciu, zwłaszcza dla silnego UV i wysokiej temperatury obszaru.

3.Wykonanie

1) Wzmocnienie. Robimy wzmocnienia w każdym słabym punkcie, takim jak szwy spawalnicze, wewnętrzne przegrody, conner ect.

2) Wytrzymały pierścień kotwiczący. Do pierścienia kotwiącego używamy materiału ze stali nierdzewnej 316, który trwa dłużej niż inny metal w wodzie.

3) Trwałe części. Wszystkie nasze części, takie jak uchwyty, pierścienie kotwiące są spawane zamiast kleju, nie jest łatwo odkleić.

4) Double Connection Systems.Yolloy pierwotnie zaprojektowane systemy podwójnego połączenia sprawiają, że cały park wodny jest bardzo stabilny i wytrzymały nawet przy złej pogodzie. Ten system połączeń jest chroniony patentem.

Hot Tags: Nadmuchiwany pokład wodny float row, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like