Nadmuchiwany rząd pływaków na pokładzie wody

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany rząd pływaków na pokładzie wodnym można również nazwać nadmuchiwaną orbitą, która jest bardziej odpowiednia dla wielu osób do wspólnej zabawy. Ale to' bardzo trudno jest utrzymać równowagę. Uważaj, bo inaczej wpadniesz do wody.' to również bardzo fajna zabawa z innymi graczami, aby zobaczyć, kto wpadnie do wody, a kto wytrzyma do końca.

Nadmuchiwany rząd pływaków na pokładzie wody w innym kolorze w celach informacyjnych

inflatable polium


Wyprodukuj nazwęNadmuchiwany rząd pływaków na pokładzie wody
Rozmiar2.5*2.5*0.8m
MateriałPlandeki PCV 0,9 mm
KolorDostosowane

Zalety nadmuchiwanego rzędu pływaków na pokładzie wodnym

1. cena fabryczna

Opierając się na tym samym poziomie jakości nadmuchiwanego parku wodnego, zamówienie bezpośrednio w Bouncia może zaoszczędzić 3-krotnie koszty niż zamówienie u innej marki.

2.Anty-UV& materiał odporny na ciepło

Bouncia używa dostosowanego materiału odpornego na promieniowanie UV GG; materiał cieplny sprawia, że ​​żywotność pływającego parku wodnego jest o 30% -50% dłuższa niż normalny materiał, z którego korzysta większość dostawców, szczególnie w obszarze silnego promieniowania UV i wysokiej temperatury.

3. jakość wykonania

1) Wzmocnienie. Wzmocnienia wykonujemy we wszystkich słabych punktach, takich jak szwy spawalnicze, przegrody wewnętrzne, łączniki itp.

2) Trwały pierścień kotwiczny. Do pierścienia kotwiącego używamy materiału ze stali nierdzewnej 316, który jest trwalszy niż inny metal w wodzie.

3) Trwałe części. Wszystkie nasze części, takie jak uchwyty, pierścienie kotwiące, są spawane zamiast kleju, nie jest łatwo się odkleić.

4) Podwójne systemy połączeń. Oryginalnie zaprojektowane przez Yolloy systemy podwójnych połączeń sprawiają, że cały park wodny jest bardzo stabilny i wytrzymały nawet przy złej pogodzie. Ten system połączeń jest chroniony patentem.

Hot Tags: Nadmuchiwany rząd pływaka na pokładzie wody, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż,
Zapytanie

You Might Also Like