Nadmuchiwane urządzenia wodne Nadmuchiwane pokładu na sprzedaż

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany sprzęt wodny na sprzedaż


Nadmuchiwany dmuchany sprzęt wodny na sprzedaż może być również nazywany orbitą nadmuchiwaną, która jest bardziej odpowiednia dla wielu osób do wspólnej zabawy. Ale bardzo trudno jest zachować równowagę. Bądź ostrożny, bo inaczej zostaniesz wrzucony do wody. Bardzo fajnie jest bawić się z innymi graczami, aby zobaczyć, kto wpadnie do wody i kto będzie mógł wytrzymać do końca.

inflatble deck 1

Utwórz nazwę Nadmuchiwany sprzęt wodny na sprzedaż
Rozmiar Jako zdjęcia
Materiał Plandeki z PVC o grubości 0,9 mm
Kolor Dostosowane

Zalety pontonu nadmuchiwanego sprzętu wodnego

1. Cena fabryczna

Opierając się na równym poziomie jakości na nadmuchiwanym parku wodnym, zamówienie z Bouncia bezpośrednio może zaoszczędzić 3 razy więcej niż koszt zamówienia innej marki.


2. Materiał odporny na promieniowanie UV i wysoką temperaturę

Zastosowanie Bouncia w połączeniu z materiałem odpornym na promieniowanie UV i wysoką temperaturę sprawi, że żywotność pływającego parku wodnego będzie o 30% -50% dłuższa niż normalny materiał, z którego korzysta większość dostawców, szczególnie w przypadku silnego promieniowania UV i wysokiej temperatury.


3.Workmanship

1) Zbrojenie. Wykonujemy wzmocnienia w każdym słabym punkcie, takim jak szwy spawalnicze, wewnętrzne przegrody, itp.

2) Trwały pierścień kotwiący. W przypadku pierścienia kotwiącego używamy materiału 316 ze stali nierdzewnej, który trwa dłużej niż inny metal w wodzie.

3) Trwałe części. Wszystkie nasze części, takie jak uchwyty, pierścienie kotwiące są przyspawane zamiast kleju, nie jest łatwo złuszczyć się.

4) Podwójne systemy połączeń. Oryginalnie zaprojektowane podwójne systemy połączeń sprawiają, że cały park wodny jest bardzo stabilny i wytrzymały nawet przy złej pogodzie. Ten system połączeń jest chroniony patentem.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, dmuchany sprzęt do nadmuchiwania, dostępny w sprzedaży w profesjonalnej i produktywnej fabryce. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.
Zapytanie