Nadmuchiwana, ciągniona rura 1-2 dla jeźdźca

Szczegóły produktu


Ta seria to nadmuchiwana holowana rura dla 1-2 jeźdźców, a także nazywana łodzią bananową i nadmuchiwaną łodzią latającą, która składa się z bocznych pontonów stabilizujących i dużej rury głównej. Dostępnych jest dziewięć modeli od 1 do 2 osób.


Jazda na nadmuchiwanej holowanej rurze to ekscytujące zajęcia wodne płynące na gumowej holowanej rurze w formie banana i ciągniętej przez motorówkę. Ta przygoda przenosi Cię w zabawną sytuację wraz z partnerem lub grupą, która może zapewnić niezapomniane wrażenia. Rejs przygodą na Banana Boat to najbardziej spektakularne zajęcia morskie podczas odkrywania pięknej plaży.

inflatable towable tube inflatable towable tube

Poniżej znajduje się bardziej szczegółowa nadmuchiwana rura ciągniona w celach informacyjnych:


Pozycja

WG-150

Rozmiar
Komercyjna plandeka PVC o grubości 0,9 mm
Kolor
Jako zdjęcia lub dostosowane
Waga
około 13 kg

Pakiet

1.62m* 0.3m* 0.3m


Jazda na nadmuchiwanej holowanej rurze to najlepsza zabawa dla całej rodziny. Jazda może się podobać w każdym wieku, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to usiąść i trzymać się. Zaprojektowane z dużymi rurami głównymi i bocznymi stabilizującymi pontonami, Water Banany zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i ekscytującej jeździe.

Nie przestaniesz się śmiać, kołysząc się po falach. Oderwij się od codzienności i baw się z Bananem Wodnym podczas następnego weekendowego wypadu. Wszystkie rodzaje bananów wodnych są wykonane z super wytrzymałego materiału, aby wytrzymać komercyjne użytkowanie.

Wszystkie produkty mogą mieć niestandardowy rozmiar, kolor i kształt
Zapewnienie handlu i polityka niskiego ryzyka, aby zapewnić bezpieczeństwo handlu 5
Dwa lata obsługi posprzedażnej naszych nadmuchiwanych produktów, poza tym okresem, w razie potrzeby wyślemy również zestawy naprawcze
Jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, na wszystkie e-maile odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Hot Tags: 1-2 rider nadmuchiwana ciągniona rura, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

Może ci się spodobać również