Nadmuchiwana, ciągniona rura 1-2 dla jeźdźca

Szczegóły produktu


Ta seria to nadmuchiwana holowana rura dla 1-2 jeźdźców, a także nazywana łodzią bananową i nadmuchiwaną łodzią latającą, która składa się z bocznych pontonów stabilizujących i dużej rury głównej. Dostępnych jest dziewięć modeli od 1 do 2 osób.

Jazda na nadmuchiwanej holowanej rurze to ekscytujące zajęcia wodne płynące na gumowej holowanej rurze w kształcie banana i ciągniętej przez motorówkę. Ta przygoda przenosi Cię w zabawną sytuację wraz z partnerem lub grupą, która może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Przejażdżka łodzią bananową to najbardziej spektakularne zajęcia morskie podczas odkrywania pięknej plaży.

inflatable towable tube inflatable towable tube

Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe nadmuchiwane rury ciągnione w celach informacyjnych:


Pozycja
WG-150
RozmiarPlandeki PCV o grubości 0,9 mm
Kolor
Jako zdjęcia lub dostosowane
Waga
około 13 kg
Pakiet

1.62m* 0.3m* 0.3m


Jazda na nadmuchiwanej holowanej rurze to najlepsza zabawa dla całej rodziny. Jazda może się podobać w każdym wieku, ponieważ wystarczy usiąść i się trzymać. Zaprojektowane z dużymi rurami głównymi i bocznymi pontonami stabilizującymi, Water Banany zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i ekscytującej jeździe.

Nie przestaniesz się śmiać, kołysząc się po falach. Oderwij się od codzienności i baw się z Bananem Wodnym podczas następnego weekendowego wypadu. Wszystkie rodzaje bananów wodnych są wykonane z super wytrzymałego materiału, aby wytrzymać komercyjne użycie.

Wszystkie produkty mogą mieć niestandardowy rozmiar, kolor i kształt
Zapewnienie handlu i polityka niskiego ryzyka, aby zapewnić bezpieczeństwo handlu 5
Dwa lata obsługi posprzedażnej naszych nadmuchiwanych produktów, poza tym okresem, w razie potrzeby wyślemy również zestawy naprawcze
Jeśli masz jakiekolwiek zainteresowanie, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, wszystkie e-maile zostaną odebrane w ciągu 24 godzin.

Hot Tags: 1-2 rider dmuchana ciągniona, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like