nadmuchiwana rura ciągniona

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

 
Ta seria jest nadmuchiwaną rurą ciągnioną do rozrywki wodnej, a także nazywano ją bananową łodzią i nadmuchiwaną łodzią latającą, która składa się z bocznych stabilizujących pontonów i dużej rury głównej. Dziewięć modeli dostępnych jest dla 1 osoby dla 2 osób.

Jazda nadmuchiwaną rurą ciągnącą to ekscytujące zajęcia wodne na gumowej rurze ciągnionej w formie banana i ciągnięte przez łódź motorową. Ta przygoda doprowadzi Cię do zabawnej sytuacji wraz z partnerem lub grupą, która może dać niezapomniane przeżycia. Podróż przygodowa na Banana Boat to najbardziej spektakularna działalność morska do odkrywania pięknej plaży.

inflatable towable tube inflatable towable tube

Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe informacje dotyczące nadmuchiwanej rury ciągnionej:


Pozycja
WG-150
Rozmiar Plandeki PCV klasy handlowej 0,9 mm
Kolor
Jak zdjęcia lub dostosowane
Waga
około 13 kg
Pakiet

1,62 m * 0,3 m * 0,3 m


Riding the Inflatable Towable Tube to najlepsza rodzinna zabawa. Wszystkie grupy wiekowe mogą cieszyć się jazdą, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to siedzieć i trzymać się. Zaprojektowane z dużymi głównymi rurami i bocznymi stabilizującymi pontonami, Water Banany są zaprojektowane dla bezpiecznej i ekscytującej jazdy.

Nie przestaniesz się śmiać, gdy kołysasz się po falach. Oderwij się od codzienności i baw się z Water Banana podczas następnej weekendowej wycieczki. Wszystkie rodzaje bananów wodnych są zbudowane z bardzo wytrzymałego materiału, aby wytrzymać komercyjne zastosowanie.

Wszystkie produkty mogą być dostosowane rozmiar i kształt koloru
Ubezpieczenie handlu i polityka niskiego ryzyka, aby zapewnić bezpieczeństwo handlu5
Dwa lata po sprzedaży naszych produktów dmuchanych, z tego okresu, będziemy również publikować zestawy naprawcze, jeśli zajdzie taka potrzeba
Jeśli masz jakieś zainteresowanie, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, Wszystkie e-maile będą odpowiedział w ciągu 24 godzin.

Zapytanie