nadmuchiwany poślizg i zjeżdżalnia

Szczegóły produktu

Będzie muzyka na żywo, jedzenie, napoje, woda i oczywiście największa nadmuchiwana zjeżdżalnia, jaka kiedykolwiek trafiła na asfalt. Nie martw się, mamy to usztywniane, nawet bardziej niż stanik z podstawówki&# 39.

inflatable slip n slide-5

Bezpieczeństwo naszych produktów jest sprawą najwyższej wagi. Niezależnie od rozmiaru naszego Slide the City przechodzimy surowe kontrole jakości przed opuszczeniem fabryki, aby upewnić się, że każdy jest nienaganny. Możemy również zaoferować wysokiej jakości podłogi EVA dla lepszej ochrony.


Dlaczego warto wybrać YOLLOY?

1, Yolloy od dziesięciu lat specjalizuje się w nadmuchiwanych przedmiotach, mamy duże doświadczenie i wiele dobrych rozwiązań niż inni dostawcy.

2, bardzo dbamy o jakość i wybieramy wysokiej jakości materiał, aby wykonać każdy element, po zakończeniu produkcji każdy przedmiot zostanie dokładnie przetestowany i sprawdzony przed wysyłką. I wyśle ​​produkty w 100% w wysokiej jakości.

3, Po użyciu produktów i napotkaniu pewnych problemów, pomożemy Ci dokładnie rozwiązać i zaoferować bezpłatne zestawy naprawcze w okresie gwarancyjnym.

4, Dostosowany jest dostępny dla Ciebie, jeśli masz projekt lub pomysł. Nasz projektant pomoże sprawdzić i zaoferować bezpłatne obrazy projektów dla ref.


Wysyłka na cały świat!

Możemy wysłać produkty, które chcesz, na cały świat. Na przykład: w Ameryce możemy dostarczyć Slide the City do Nowego Jorku, Los Angeles, Chicago, Houston, Phoenix, Filadelfii, San Antonio, San Francisco, San Diego, Dallas, Jacksonville, Miami, Memphis, Wilmington i większości miejsc w Stany Zjednoczone.

Hot Tags: nadmuchiwana ślizgawka i zjeżdżalnia, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like