nadmuchiwane poślizg i ślizg

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nie będzie muzyki na żywo, jedzenie, napoje, woda, i oczywiście największy nadmuchiwany slip n slajdów kiedykolwiek trafić asfalt. Nie martw się, mamy to coś wyściełane, nawet więcej niż klasy szkolnego biustonosz.

inflatable slip n slide-5

Bezpieczeństwo naszych produktów jest sprawą najwyższej wagi. Niezależnie od wielkości naszego Slide the City, przechodzimy ścisłe kontrole jakości przed opuszczeniem fabryki, aby upewnić się, że wszyscy są nienaganni. Możemy również zaoferować wysokiej jakości podłogi EVA dla lepszego wstępnego tektingu.


Dlaczego warto wybrać YOLLOY?

1, Yolloy produkuje się specjalizujący się w nadmuchiwanych produktach dziesięć lat, mamy duże doświadczenie i wiele dobrych rozwiązań niż inny dostawca.

2, Bardzo dbamy o jakość i wybieramy wysokiej jakości materiał, aby każdy element, po zakończeniu produkcji, każdy element zostanie przetestowany i dokładnie sprawdzony przed wysyłką. I wyśle produkty w 100% w wysokiej jakości.

3, Po użyciu produktów i napotyka pewne problemy, będziemy starannie pomóc rozwiązać i zaoferować bezpłatne zestawy naprawcze w czasie gwarancji.

4, Dostosowane jest dostępny dla Ciebie, jeśli masz projekt lub pomysł. Nasz projektant pomoże sprawdzić i zaoferować bezpłatne obrazy projektowe dla ref.


Wysyłka na całym świecie!

Możemy wysyłać Które chcesz produktów do całego świata. Na przykład: W ameryce, Możemy dostarczyć Slide the City do Nowego Jorku, Los Angeles, Chicago, Houston, Phoenix, Filadelfii, San Antonio, San Francisco, San Diego, Dallas, Jacksonville, Miami, Memphis, Wilmington i większość miejsc w Stanach Zjednoczonych.

Hot Tags: dmuchane poślizgu i slajdów, producentów, dostawców, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie