Nadmuchiwana slajdów Blob Launch Water Jungle Joe

Szczegóły produktu

Ta nadmuchiwana zjeżdżalnia i klapa specjalnie zaprojektowana do zabawy na jachcie, mała i wszechstronna. Można go szybciej ustawić w 10 minut, a gracze będą się nim bawić przez kilka dni podczas latania, wspinaczki, swobodnego spadania do wody i bez potrzeby dodawania powietrza. Świetny projekt! Nadmuchiwany nadmuchiwany Water Jungle Joe oferuje bezpieczne, ale potężne wyzwanie wspinaczkowe prowadzące do zjeżdżalni bez wstępu dla wszystkich grup wiekowych.

Wszystkie detale zostaną wykonane w wysokiej jakości, poniżej znajdują się wykończone detale do nr ref.

water jungle joe inflatable-1


Każdy przedmiot zostanie zaprojektowany jako najlepszy, a gotowy przedmiot będzie w 99% taki sam jak projekt, na pewno nie ma żadnych nieporozumień, a otrzymasz od nas 100% satysfakcjonujący przedmiot.

finished item and design jungle joe


Inne przedmioty można kupić razem, aby uzyskać więcej zabawy, takie jak nadmuchiwane potyczki, zjeżdżalnia na pokładzie

yacht toys


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwaną fabrykę Yolloy:

1. Bezpieczeństwo.

2. Trwałość.

3. Zadowalająca obsługa.

4. Terminowość dostaw.

5. Rozsądne ceny.

6. Ciągłe doskonalenie.

7. Szczerość.


FAQ:

P: Czy gra wodna jest bezpieczna dla palacza?

Odp.: Powietrzny nadmuchiwany serial do gier wodnych jest uszczelniony przez frezarkę spawalniczą High Hear do wykonania pracy, wydaje się, że tylko jednoczęściowy materiał, używamy bardzo wytrzymałej plandeki PCV do produkcji i testowania produktu, aby upewnić się, że nie ma wycieków . Każdy produkt należy sprawdzić przed wysyłką.

P, chcę próbkę? Czy możesz nam dostarczyć bezpłatnie?

Odp.: Nie dostarczamy bezpłatnych próbek naszym klientom, ponieważ próbka jest zbyt duża, aby ją wysłać i będzie nas to kosztować dużą sumę pieniędzy. Więc po prostu dostarczamy materiał próbny lub sugerujemy zakup jednego produktu jako próbki.

P: Czy możesz zaprojektować jeden specjalnie?

Odp .: tak, prześlij nam szczegóły i szkic lub zdjęcie swoich wymagań, a my podamy Ci najlepszą cenę. Możemy wyprodukować nadmuchiwane produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, prześlij nam swój projekt, zdjęcie lub szkic i poinformuj nas o rozmiarze i ilości niestandardowych produktów, które chcesz zamówić, zacytujemy Ci naszą najlepszą cenę.

P: Czy mogę prosić o Twój cennik

O: Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz numer przedmiotu. i e-mailem / faksem do nas, nasz sprzedawca odpowie na Twoje zapytanie.

Hot Tags: nadmuchiwana zjeżdżalnia blob launch water jungle joe, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like