Nadmuchiwana zjeżdżalnia Launch Water Jungle Joe

Szczegóły produktu

Ta nadmuchiwana zjeżdżalnia i klapa specjalnie zaprojektowana do zabawy na jachcie, mała i wszechstronna. Można go szybciej ustawić w 10 minut, a gracze będą się nim bawić przez kilka dni podczas latania, wspinaczki, swobodnego spadania do wody i bez potrzeby dodawania powietrza. Świetny projekt! Nadmuchiwany nadmuchiwany Water Jungle Joe oferuje bezpieczne, ale potężne wyzwanie wspinaczkowe prowadzące do zjeżdżalni bez wstępu dla wszystkich grup wiekowych.

Wszystkie detale zostaną wykonane w wysokiej jakości, a następnie wykończone detale do nr ref.

water jungle joe inflatable-1


Każdy przedmiot zostanie zaprojektowany jako najlepszy, a gotowy przedmiot będzie w 99% taki sam jak projekt, na pewno nie ma żadnych nieporozumień, a otrzymasz od nas 100% satysfakcjonujący przedmiot.

finished item and design jungle joe


Inne przedmioty można kupić razem dla większej zabawy, takie jak nadmuchiwane potyczki, zjeżdżalnia pokładowa

yacht toys


Dlaczego warto wybrać nadmuchiwaną fabrykę Yolloy:

1. Bezpieczeństwo.

2. Trwałość.

3. Zadowalająca obsługa.

4. Terminowość dostaw.

5. Rozsądne ceny.

6. Ciągłe doskonalenie.

7. Szczerość.


FAQ:

P: Czy gra wodna jest bezpieczna dla palyera?

Odp.: Powietrzny nadmuchiwany serial do gier wodnych jest uszczelniony przez frezarkę spawalniczą High Hear do wykonania pracy, wydaje się, że tylko jednoczęściowy materiał, używamy bardzo wytrzymałej plandeki PCV do produkcji i testowania produktu, aby upewnić się, że nie ma wycieków . Każdy produkt należy sprawdzić przed wysyłką.

P, chcę próbkę? Czy możesz nam dostarczyć bezpłatnie?

Odp.: Nie dostarczamy bezpłatnych próbek naszym klientom, ponieważ próbka jest zbyt duża, aby ją wysłać i będzie nas to kosztować dużą sumę pieniędzy. Więc po prostu dostarczamy materiał próbny lub sugerujemy zakup jednego produktu jako próbki.

P: Czy możesz zaprojektować jeden specjalnie?

Odp .: tak, prześlij nam szczegóły i szkic lub zdjęcie swoich wymagań, a my podamy Ci najlepszą cenę. Możemy wyprodukować nadmuchiwane produkty zgodnie z Twoimi wymaganiami, prześlij nam swój projekt, zdjęcie lub szkic i poinformuj nas o rozmiarze i ilości niestandardowych produktów, które chcesz zamówić, zacytujemy Ci naszą najlepszą cenę.

P: czy mogę prosić o cennik

O: Odwiedź naszą stronę internetową i wybierz numer przedmiotu. i e-mailem / faksem do nas, nasz sprzedawca odpowie na Twoje zapytanie.

Hot Tags: nadmuchiwana zjeżdżalnia blob launch water jungle joe, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like