nadmuchiwana tocząca się piłka

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany walec wodny z kółkami kulkowymi

Nadmuchiwany walec wodny z kółkami kulkowymi jest jedną z najlepszych opcji rozrywki na wodzie. Gracze mogą również grać w piłkę na trawnikach lub na plażach, aby cieszyć się podekscytowaniem. Piłki wodne o różnych rozmiarach zależą od preferencji klientów. Chodząca w wodzie piłka uszczelniona w wysokiej temperaturze.

Jesteśmy profesjonalnym producentem nadmuchiwanych kul tocznych. Nasza wodna kulka rolkowa jest szeroko stosowana do centrum gry, parku rozrywki, gier wodnych, imprez wakacyjnych, basenu i malowniczego miejsca nad morzem. Możemy wyprodukować wszystkie rodzaje kulkowych rolek wodnych według twoich życzeń. Zobacz następujące dane tej wodnej kulki:
inflatable rolling ball


Specyfikacja nadmuchiwanej rolki wodnej:


Pozycja Nadmuchiwany walec wodny z kółkami kulkowymi
Rozmiar
Długość: 1,5 m, średnica: 2 m
Materiał
Plandeki PCV 0,9 mm
wielkość paczki
60X48X48cm / 30kgs
Akcesoria
Zatwierdzona przez CE / UL pompa, zestawy naprawcze, torba z PVC i karton do pakowania
Cena jednostkowa
Negatywne, duża ilość, duży rabat
Zasady płatności
Przelew T / T, Western Union
Czas realizacji
10-15 dni roboczych
MOQ
1 szt

Hurtownie nadmuchiwane pływający wałek do wody zabawki firmy zakupowej, tanie ceny fabryczne nadmuchiwane koła toczenia wody.

Gorące sprzedawanie zabawnych letnich wodnych gier duża nadmuchiwana walec wodny

Najlepsza rzecz na niesamowite letnie zajęcia - gigantyczna dmuchana zabawka z kołem wodnym. Dzieci mogą bawić się na wiele sposobów, skakać lub po prostu pchać je do siebie, dorośli mogą się zrelaksować wewnątrz koła. Jestem pewien, że lubisz bawić się tą zabawką, ale i tak nie zostawiaj dzieci samych w basenie , dzieci zawsze potrzebują jakiegoś nadzoru. Życzę wszystkim wspaniałych wakacji.

Zapytanie