Nadmuchiwana łódź dyskotekowa Crazy Water Towable Ski Tube

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Ponton Crazy Water Towable Ski Tube to dobra łódź do gier wodnych
Ludzie mogą po prostu wspinać się i kołysać nad dmuchaną łodzią-widmą, tanią nadmuchiwaną wodą UFO, poczujesz to' jest naprawdę interesujące, gdy stracisz równowagę i spróbujesz mocno trzymać dyskotekę. łódź dyskotekowa za rozsądną cenę.

Ciesz się ekscytującą aktywnością z nadmuchiwaną łodzią dyskotekową Crazy Water Towable Ski Tube firmy Yolloy. Kupuj na sprzedaż nadmuchiwaną dyskotekę do holowania w wodzie, niezależnie od tego, czy mieszkasz na wybrzeżu i spędzasz każdą wolną chwilę na wodzie, czy po prostu spędzasz okazjonalny weekend nad lokalnym jeziorem, wiesz, jaką wspaniałą aktywność może nadmuchiwana dyskoteka do holowania w wodzie być.

Im wiecej tym lepiej! Ciężkie komercyjne tuby Super Inflatables są wyposażone w dodatkowe wzmocnienia z taśmy na podłokietnikach.Konstrukcja zamka błyskawicznego z taśmą i potrójne szwy wokół klina są tak dobre, jak niezniszczalne.Ten holowany jest również wyposażony w 1 bardzo duży, wzmocniony i dowód holowania trwałość.

inflatable boatinflatable towable boat


Więcej pontonów można kupić w YOLLOY pod nr ref. Możesz również zaoferować wykorzystanie swojego projektu lub pomysłu, aby stworzyć nowy.

inflatable towable boat-1

Szczegóły pontonu wodnego
Rozmiar: 3 m średnicy (9,8 stopy średnicy)
Waga: 58 kg (128 funtów)
Pakowanie: 80cm * 70cm * 43cm
Materiał: trwałe komercyjne plandeki PCV o grubości 0,9 mm
Maksymalna liczba graczy: 5 osób
Akcesoria: zestawy naprawcze
Dostosowane: rozmiar, kolor, logo, drukowanie i tak dalej
Certyfikacja: EN71, EN14960, SGS, CE.
Czas dostawy: 5-10 dni
Pakowanie: mocna torba z PVC
Sposób wysyłki: drogą morską lub lotniczą lub ekspresową

Zapytanie