Nadmuchiwany most drabinkowy

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany most drabinkowy jest częścią parku wodnego, która jest wyzwaniem dla graczy i można ją pokonać na różne sposoby. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą się świetnie bawić podczas zabawy w środku. Możemy pływać w basenie, wspinać się na górę, a następnie zjeżdżać z góry.

W przeciwnym razie przekonamy się, że jest to tak cudowne, że możemy bawić się wieloma zabawkami pływającymi w wodzie w dużym basenie.

Takich jak nadmuchiwany most drabinkowy, chwiejąca się woda, góra lodowa, trampolina wodna, ślizgacz wodny i tak dalej. Witamy, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.


Pomost do drabiny w innym kolorze dla nr ref

different color of bridge

Nazwa produktunadmuchiwany most drabinkowy
RozmiarJak na zdjęciach
MateriałPlandeki PCV 0,9 mm
AkcesoriumZestawy naprawcze
DostosowaneRozmiar, kolor, logo, drukowanie i tak dalej

W połączeniu z innymi elementami

Park-1

Jakość nadmuchiwanego mostu drabinowego

1.Anti-UV& materiał odporny na ciepło

Yolloy używa dostosowanego materiału odpornego na promieniowanie UV GG; materiał cieplny sprawia, że ​​żywotność pływającego parku wodnego jest o 30% -50% dłuższa niż normalny materiał, z którego korzysta większość dostawców, szczególnie w przypadku silnego promieniowania UV i wysokiej temperatury.


2. cena fabryczna

Opierając się na takim samym poziomie jakości w nadmuchiwanym parku wodnym, zamówienie bezpośrednio w Yolloy może zaoszczędzić 3-krotnie koszty niż zamówienie u innej marki.


3. stabilny system połączeń

Oryginalnie zaprojektowane systemy podwójnych połączeń Yolloy sprawiają, że cały park wodny jest bardzo stabilny i wytrzymały nawet przy złej pogodzie. Ten system połączeń jest chroniony patentem.

Hot Tags: nadmuchiwany most drabinkowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like