Bridge Ladder nadmuchiwane

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwane drabiny most


Nadmuchiwane drabiny most jest częścią parku wodnego, który jest bardzo bezpieczeństwa stosowane na brzeg lądu i morza.

Zarówno dzieci i dorosłych znajdą tam jest dużo zabawy podczas grają wewnątrz niego. Możemy popływać w basenie, wspinaczka na góry, a następnie przesuwając w dół od góry.

W przeciwnym razie dowiemy się, że jest tak cudowne, możemy grać dużo wody pływające zabawki w dużym basenie.

Takich jak nadmuchiwane drabiny most woda chwiać, iceberg, trampolina wodna, aqua poślizg i tak dalej. Zapraszamy skontaktujesz się z nami aby uzyskać więcej informacji na temat.

 inflatable ladder bridge 2

Nazwa produktunadmuchiwane drabiny most
RozmiarJako obrazy
MateriałPlandeki 0.9mm PVC
AkcesoriaZestawy naprawcze
DostosowaćRozmiar, kolor, Logo, drukowania i tak dalej


Jakości nadmuchiwane drabiny mostu


1.Anti-UV & ciepła odporność materiału

Yolloy wykorzystanie dostosowane anty UV & ciepła materiału sprawia, że żywotność ruchomy park wodny 30% - 50% dłużej niż normalny materiał, który większość dostawców zostały z wykorzystaniem, szczególnie silne promieniowanie UV i wysoką temperaturę powierzchni.


2 Cena fabryczna

W oparciu o poziom jakości równe na park wodny nadmuchiwany, zamawianie z Yolloy bezpośrednio można zapisać koszt 3 razy niż zamawianie z innych marek.


3. stabilne połączenie systemu

Yolloy oryginalnie zaprojektowane podwójne połączenie systemów sprawiają, że park cała woda jest bardzo stabilny i wytrzymały nawet w złych warunkach pogodowych. System ten połączenie jest patent chroniony.


YOLLOY ODKRYTY, jeden z czołowych producentów i dostawców, teraz przynosi jakości, trwałe i tanie nadmuchiwane drabiny most na sprzedaż z jego profesjonalne i wydajne fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i system zarządzania możemy zapewnić Ci wysokiej jakości i dobrą wydajność produktów.
Zapytanie