Nadmuchiwana dżungla Joe z wodą do skoku kropelkowego

Szczegóły produktu

Mini dmuchana zabawka to jest! Nadmuchiwany Jungle Joe i nadmuchiwana wyrzutnia Blobów.Zarówno dzieci, jak i dorośli będą się świetnie bawić podczas zabawy w środku. Możemy pływać w basenie, wspinać się po górach a potem skakać lub zjeżdżać z góry.

W przeciwnym razie przekonamy się, że jest to tak cudowne, że możemy bawić się wieloma zabawkami pływającymi w wodzie w dużym basenie.
Takich jak nadmuchiwana dżungla Joe, huśtawka wodna, góra lodowa, trampolina wodna, szybowanie w wodzie i tak dalej. Witamy, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Gracz świetnie się bawi z dmuchaną dżunglą joe

play with jumgle joe

Co zaoferuje Ci Yolloy:

Nazwa produktu: nadmuchiwany dżungla Joe z kleksem
Rozmiar: 9,45 ml * 6,85 mW * 3,34 mH
Materiał: plandeki PCV 0,9 mm
Akcesoria: zestawy naprawcze
Dostosowane: rozmiar, kolor, logo, drukowanie i tak dalej
Certyfikacja: EN71, EN14960, SGS, CE.
Czas dostawy: 5-10 dni
Pakowanie: mocna torba z PVC
Sposób wysyłki: drogą morską lub lotniczą lub ekspresową


Zalety produktów YOLLOY
1. Dodajemy paski wzmacniające do wszystkich naszych nadmuchiwanych zabawek wodnych, dzięki czemu przedmioty są szczelne i trwalsze.
2. Instalujemy wysokiej jakości zawór odpowietrzający wykonany na naszej przeszkodzie wodnej, aby przedmioty mogły automatycznie wypuszczać powietrze do poziomu bezpieczeństwa, gdy' robi się gorąco w południe.
3. W przypadku części, takich jak pierścienie kotwiące i uchwyty, używamy dużej spawarki o wysokiej częstotliwości do spawania produktów zamiast ręcznego klejenia. Części i główny korpus są połączone ze sobą, dzięki czemu jakość jest bardzo stabilna i nie odkleja się.

Hot Tags: Inflatable Jungle Joe With Blob Jump Water, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like