nadmuchiwana kropelka wody

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

 


Nadmuchiwana kropelka wody to pierwszy na świecie gigantyczny mobilny park wodny, który jest bardzo bezpieczny na lądzie i morzu.
Zarówno dzieci, jak i dorośli będą się dobrze bawić, gdy grają w nim. Możemy pływać w basenie, wspinać się na górę, a następnie zsuwać się z góry.
W przeciwnym razie odkryjemy, że jest to tak cudowne, że możemy zagrać dużo pływających w wodzie zabawek w dużym basenie.
Takich jak nadmuchiwana dżungla Joe z blobem, chlupotami, górą lodową, trampoliną wodną, ślizganiem po wodzie i tak dalej. Witamy, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Szczegóły nadmuchiwanych zabawek wodnych z dmuchaną kroplą wody

Nazwa produktu: Inflatable Jungle Joe With Blob
Rozmiar: 9,45 ml * 6,85 mW * 3,34 mH
Materiał: Plandeki PVC o grubości 0,9 mm
Akcesoria: zestawy naprawcze
Dostosowane: rozmiar, kolor, logo, drukowanie i tak dalej
Certyfikacja: EN71, EN14960, SGS, CE.
Czas dostawy: 5-10 dni
Opakowanie: mocna torba z PVC
Metoda wysyłki: drogą morską lub lotniczą lub ekspresową

Zalety nadmuchiwanej dżungli Joe z blobem:
1. Dodajemy paski wzmacniające do wszystkich naszych dmuchanych zabawek wodnych, dzięki czemu przedmioty mają dobrą szczelność i są bardziej trwałe.
2. Instalujemy wysokiej jakości zawór odpowietrzający wykonany na naszej przeszkodzie wodnej, dzięki czemu przedmioty mogą automatycznie uwalniać powietrze do poziomu bezpieczeństwa, gdy robi się gorąco w południe.
3.Dla części takich jak pierścienie kotwiące i uchwyty, używamy dużej spawarki wysokiej częstotliwości do spawania produktów zamiast kleju ręcznie.

Zapytanie