Nadmuchiwany park wodny pływający na basen

Szczegóły produktu

Detale:


W dzisiejszych czasach nadmuchiwane pływaki parki wodne stają się coraz bardziej popularne w naszym życiu, mogą być używane na basenie, jeziorze, sportowym parku rozrywki i tak dalej, cechą tego parku jest to, że każdy element jest duży, atrakcyjny i ekscytujący! Wszyscy uczestnicy bawią się w parku.


Zrobimy nadmuchiwany park wodny do basenu zgodnie z Twoimi wymaganiami i wykonamy rysowanie 3D do sprawdzenia przed wyprodukowaniem.

3D design images

Nadmuchiwane pływaki park wodny do basenu łączy wiele pojedynczych elementów , możesz połączyć te elementy samodzielnie, tylko spełnij swoje wymagania,poniżej przedstawiono pojedynczy element tego nadmuchiwanego parku wodnego w celach informacyjnych:

Single elements


Zrobiliśmy wszelkiego rodzaju park wodny nadmuchiwanych pływaków na basen przed i gorącą sprzedaż na całym świecie, możemy również dostosować nadmuchiwany park wodny dla Ciebie, jeśli masz własny projekt, logo rozmiaru itp.

inflatable floats water park

Poniżej przedstawiono inny styl nadmuchiwanego pływającego parku wodnego w innym stylu:

inflatable floats water park (2)

Nasza jakość i jakość wykonania do produkcji nadmuchiwanych pływaków do basenu:

1) Zbrojenie:Wzmocnienia wykonujemy we wszystkich słabych punktach jak szwy spawalnicze, przegrody wewnętrzne, stożki.
2) Trwały pierścień kotwiczny:Do pierścienia kotwiącego używamy materiału ze stali nierdzewnej 316, który jest trwalszy niż inny metal w wodzie.
3) Trwałe części:Wszystkie nasze części, takie jak uchwyty, pierścienie kotwiące, są spawane zamiast kleju,' nie jest łatwo odklejać.
4) Podwójne systemy połączeń:Oryginalnie zaprojektowane systemy podwójnych połączeń sprawiają, że cały park wodny jest bardzo stabilny i wytrzymały nawet podczas złej pogody.

workmanship

Hot Tags: nadmuchiwane pływaki park wodny na basen, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like